KORTER 1 – Ida Isabel ja Rein-Erik

KORTER 1

Huvijuht Ida Isabel ja automaaler Rein-Erik on saate pesamunad!

Noored on koos juba alates 14. eluaastast. Tegu on tõeliste looma ja autode fännidega. Saateski on neil kaasas imearmsad nelja kuune labradori kutsikas Saara ning kiisu Dora. Nad peavad end veidi “hullumeelseteks”, kes armastavad actionit ning mugavustsoonist väljas olekut. Nad on sihikindlad ja kodukandi armastajad.

Ida Isabel (22) töötab Rapla Ühisgümnaasiumis huvijuhina. Vabal ajal meeldib talle meeletult reisida. Rulluisutamine, metsas jalutamine ja muusika tegemine on talle samuti südamelähedased. Abikaasal Rein-Erikul jätkub Ida Isabeli kohta vaid positiivseid sõnu! Rein-Eriku sõnul on tegu sõgeda naisega, kellele meeldib rahulikult aega veeta, kuid kes soovib samas oma ellu pidevat actionit!

Rein-Erik (23) töötab osaliselt automaalrina ning laos vastuvõtjana. Tegu on väga aktiivse inimesega. Vabal ajal ei ütle Rein-Erik ära trennist, koeraga möllamisest ning sarjade vaatamisest. Ida Isabel iseloomustab Rein-Erikut kui humoorikat ja natuke hullumeelset gamerit, kes on samal ajal ka suur loomade ja autode fanatt!

STIIL: Artdeco

 

5 PÕNEVAT FAKTI IDA ISABELI JA REIN-ERIKU KOHTA!

– Koos käidi nii samas lasteaias, koolis kui klassis.

– Nende jaoks ei ole mingi probleem teha aeg-ajalt “kerge” uinak ning magada järjest näiteks 14 tundi.

– Mõlemad on üles kasvanud Nõmmel, kuid nende sügavamad juured asuvad Viljandis. Tihti unistatakse vanade ja kobedatena pensionipõlve nautimisest Lõuna-Eestis. 

– Erik suudab Isabeli alati naerma ajada. Ükskõik kui must päev parasjagu seljataga ka ei oleks! Neil on kokkulepe mida kunagi ei rikuta – nad ei lähe iialgi magama või laiali tülitsedes!

– Kiisu Dora tulek nende perre oli Eriku suur unistus. Imearmas Isabel täitis selle salaja kui Erik parajasti tööl oli. Tegu oli salajase pulmakingitusega