Reklaam sulgub sekundi pärast

Kalle Sepp

TV3 „Su nägu kõlab tuttavalt“ osaleja on Kalle Sepp!

Kalle Sepp laulab Tallinna Ülikool meeskooris, on solist rock'n'rolli bändis Purple Gang ning õhtujuht-laulja ja näitleja revüüteatris Starlight Cabaret. Ta on töötanud kolm aastat ristluslaevadel ja olnud pulmades isamees. Kusjuures, põhikoolis ei võetud Kallet isegi poistekoori! Naljakas on sellele mõelda, sest nüüd asub Kalle mõõtu võtma näosaates. Kui Kalle peaks Madonnat tegema, siis rinnakarvu ta maha ajama ei hakkaks. "Karvase rinnaga Madonna? Miks mitte!"

Paberite järgi on Kalle tööõpetuse õpetaja ja laulmist pole ta üldse õppinud. Möödunud aastal oli Kalle "Ooperifantoomis" kõigi kolme meespeaosalise dublant ning sai kõigis kolmes rollis ka lavale astuda. Kalle on isegi modellivõistlusest ülikooli ajal osa võtnud! Tundub, et tegu on äärmiselt andeka ja mitmekülgse noormehega ja nalja hakkab saama palju!

“Su nägu kõlab tuttavalt” viiendas hooajas osalevad lisaks ka Kristjan Kasearu, Laura Põldvere, Joosep Järvesaar, Adeele Sepp, Raivo E.Tamm, Inga Lunge, Liis Lass.

„Su nägu kõlab tuttavalt“ pühapäeviti kell 19.30 TV3s! Vaata klippi: 

Esimeses saates kehastus Kalle Sepp Elvis Presleyks! Kalle esitas laulu "Jailhouse Rock" - VAATA ESITUST!   Teises saates kehastus Kalle Sepp Heino Seljamaaks! Heino Seljamaa "Koristajatädi lauluke" - VAATA ESITUST!  Teises saates tõi Kalle Sepp lavale Andrus Vaariku, kellega koos kehastusid Modern Talkinguks! Ja võitsid ka saate! VAATA VÕIDUESITUST! "You're my heart, You're my soul" Neljandas saates kehastus Kalle Gene Kellyks!  Ja esitas laulu "Singing in the rain" - VAATA VIDEOT!  Viiendas saates sai Kallest Jüri Pootsmann!    Ja esitas laulu "Play" - VAATA VIDEOT!  Kuuendas saates sai Kallest System Of A Down!   Kalle esitas loo "Chop Suey" - VAATA ESITUST!  Seitsmendas saates kehastusid Kalle Sepp ja Raivo E. Tamm Hilda Koniks ja Leida Sibulaks!  VAATA ESITUST!  8. saates kehastus Kalle Sepp Ivo Linnaks ja võitis saate!  Kalle valis esitamiseks loo "Aeg ei peatu" - VAATA VÕIDUESITUST!