Jõulud TV3s!

TV3 jõuluaeg toob sära silmisse nii väikestele kui ka suurtele vaatajatele. Jõulutunnet ja lusti loovad kodumaised erisaated nagu „Joel Ostrati suur õhtusöök“ (23.12 kell 20.00), kus seekord võõrustab tippkokk Joel Ostrat gurmaane ise, püüdes võluda Jaagup Kreemi, Eda-Ines Ettit, Jarek Kasarit ning Tõnis Niinemetsa. 27.detsembri õhtul kell 19.20 saab uhkust tunda tublide kaasmaalaste üle erisaates „Seitsmeste uhkus 2019“, mis toob vaatajate ette tänuürituse Vihula mõisast.

Palju põnevust pakub suurepärane KINO3 filmiprogramm, kus juba legendaarseks saanud jõuluaja filmide nagu „Visa hing“ kõigi viie märuli, „Üksinda kodus“, ja „Jääaeg“ filmide, „Lumekuninganna ja igavene talv“, „La La Land: California unistused“, „Alice imedemaal“, „Pahatar“ jpt kõrval teevad rõõmu mitmed kodu- ja välismaiste filmide teleesilinastused.

Kogu jõuluaja ehk kuni 26. detsembrini saab annetusnumbritele helistades toetada heategevusliku „Inglite aja“ viit abivajajat.

TV3 KODUMAISED ERISAATED

23. detsember

“Joel Ostrati suur õhtusöök” kell 20:00!

Tippkokk Joel Ostrat kutsub endale külla meelelahutajad, kes said suurtel õhtusöökidel restoranikülastajatelt kõige kõrgemad hinded. Kuidas jäävad Joeli kolmekäigulise ja ebatraditsioonilise peolauaga rahule Jaagup Kreem, Eda-Ines Etti, Jarek Kasar ning Tõnis Niinemets? Samuti meenutatakse üheskoos suurte õhtusöökide tipphetki, üllatusi ja äpardusi.

Joel Ostrati suur ohtusook_Joel_TV3

27. detsember

“Seitsmeste uhkus 2019” kell 19:00!

TV3 „Seitsmeste uudiste“ ja Inbanki eestvedamisel toimuv tänuüritus „Seitsmeste uhkus“ tunnustab lihtsaid inimesi, kes on rahva poolt eriliste tegude eest eeskujuks seatud inspireerivate ettevõtmiste, positiivse ellusuhtumise või vaprate tegude poolest. Sel aastal tunnustatakse tublisid kaasmaalasi Vihula mõisas toimuval tänuüritusel, mille liigutavad hetked jõuavad kodudesse „Seitsmeste uhkus 2019“ erisaates. Tänavugi on kangelasi tervest Eestist – külasädemed, elupäästjad, sooja südame ja säravate silmadega Eesti elu hoidjad Viljandimaalt, Võrumaalt, Setomaalt, Harjumaalt ja mujalt. Vihula mõisa eriliselt kaunis õhkkonnas võetakse kokku kõikide „Seitsmeste uhkuse“ tiitliga pärjatud inimeste lood ning tänatakse kangelasi, kes on eeskujuks meile kõigile.

Vaata kõiki videolugusid SIIT!

TV3 Seitsmeste uhkus 2019_kangelased ja saatejuht Annely Adermann

JÕULUFILMID KOLMES

21. detsember

“Olafi ja lumekuninganna talveseiklus” kell 15:15!

EESTI KEELES!
Anna ja Elsa korraldavad terve Arendelli kuningriigi jaoks jõulupidustused, kuid linnarahvas lahkub peolt ootamatult vara, et perekondlikke jõulutraditsioone nautida. Kui Anna ja Elsa taipavad, et neil endil pole ühtegi peretraditsiooni, tulevad appi lumemees Olaf ja põhjapõder Sven, kes seiklevad läbi kogu kuningriigi, et leida üles parimad jõulutraditsioonid, mille abil sõprade jõulud päästa!

21. detsember

“Lumekuninganna ja igavene talv” kell 19:35!

EESTI KEELES!
Disney stuudios loodud humoorikas animaseiklus, mis on ammutanud inspiratsiooni Hans Christian Anderseni igihaljast muinasjutust.Loo peategelaseks on kartmatu optimist Anna, kes asub raskele teekonnale, abiks tahumatu mägilane Kristoff ning tolle ustav põhjapõder Sven. Anna eesmärgiks on otsida üles oma õde Elsa, kelle jäine võlujõud hoiab kogu Arendelli kuningriiki igavese talve vangistuses. Kõrgel mägedes võitlevad Anna ja Kristoff tuiskude, laviinide ja lõikava pakasega ning kohtavad müstilisi trolle ja naljakat lumemeest nimega Olaf. Seejuures ei unusta nad hetkekski, et kogu lumme mattunud kuningriigi saatus on nende kätes.

TV3_Lumekuninganna ja igavane talv_Frozen

22. detsember

“Eia jõulud Tondikakul: kaadri taga” kell 14:20!

Eia sulega landscape fotograaf Kristjan Mõru_TV3

“Eia jõulud Tondikakul ” kell 19:30!

TELEESILINASTUS! 
Lavastaja: Anu Aun
Osades: Paula Rits, Siim Oskar Ots, Jaan Rekkor, Märt Pius, Priit Pius, Juhan Ulfsak, Tambet Tuisk, Mirtel Pohla, Priit Võigemast, Anne Reemann, Tõnu Oja, Liis Lemsalu
“Eia jõulud Tondikakul” on seiklusrikas laste jõulufilm 10-aastasest Eiast, kelle plaanid võtavad ootamatu pöörde, kui linnatüdruk viiakse talvevaheajaks ürgse loodusega salapärasesse Lõuna-Eesti tallu. Eia ei oska esialgu aimatagi, et õige pea asub ta päästma hukule määratud põlismetsa, kokku viima kaht armastavat inimest ning lahti harutama oma pere kiivalt hoitud saladust.

“La La Land: California unistused” kell 21:45!

Noor näitlejanna ning muserdatud pianist armuvad, ent peavad tegelema Los Angelese katsumuste ja muredega.
Oscariga pärjatud romantilise muusikali peaosades on Ryan Gosling, Emma Stone ja JK Simmons.

23. detsember

“Pahatar” kell 21:00!

Linateos, mis toob meieni Disney filmistuudio ühe värvikama ja kuulsaima kurikaela taustaloo. Selleks kurikaelaks on haldjas, kes pani igavese une needuse printsessile, keda kogu maailm teab kui Okasroosikest. Mis aga teda selleks üldse ajendas? Paha haldjas polnud siia ilma pahana sündinud. Vastupidi – ta kasvas üles rahumeelses metsakuningriigis imekauni, suuremeelse haldjana, kuni ühel mitte väga ilusal päeval inimeste armee ootamatu kallaletung tema kodukandis valitseva rahu ja harmoonia kõikuma lõi. Haldjast saab oma kodukandi kõige raevukam kaitsja, kuid lõpuks langeb ta armutu reetmise ohvriks. See on tegu, mis hakkab tema seni puhast südant ajapikku kivikõvaks muutma. Vandudes halastamatut kättemaksu, algab tema eepilistes mõõtmetes vastasseis inimeste riigi kuningaga ning ta võtab sihikule kuninga vastsündinud tütre, printsess Aurora.Jälgides aga kõrvalt Aurora kasvamist, mõistab aga haldjas, et väikeses tüdrukus on peidus see, mis vajalik kunagise rahu taastamiseks.

TV3 Pahatar

24. detsember

“Röövitud printsess” kell 07:55!

TELEESILINASTUS! EESTI KEELES!
Ükskord ennemuiste elas kusagil maailma serval vägev võlur, kes röövis iga saja aasta järel ühe armunud printsessi, et enda võluväge turgutada. Tütarlapse armastusest jõudu ammutades muutis võlur aga neiud kivikujuks. Kui vangi langeb imekaunis Mila, läheb teda otsima temasse armunud rändartist Ruslan, kelle unistus on saada rüütliks. Teel kohtab noor sangar erinevaid muinasjutulisi tegelasi – tarka kassi, kivist koletist ja kõnelevat pead, kes valvab võlumõõka.

“Jõuluvana väike abiline” kell 09:50!

TELEESILINASTUS!
Pärast töölt vallandamist satub kaval ja sorava jutuga ärimees Dax (Mike The Miz Mizanin) konkursile, kus otsitakse jõuluvanale uut abilist. Karmilt treenides võistluseks valmistunud Dax asub koos teiste haldjatega jahtima ihaldatud töökohta jõuluvana abilisena.

“Visa hing” kell 21:30!

New Yorgi võmm John McLaine (Bruce Willis) saabub jõulude ajal Los Angelesse, kuhu tema abikaasa on elama asunud, et uues Nakatomi korporatsioonis karjääri teha. Perekonna rõõmuküllane taasühinemine katkestatakse kõige ootamatumal ja jõhkramal moel, kui pilvelõhkuja võtavad enda kontrolli alla Euroopa päritolu terroristid, eesotsas jõhkra ning sihikindla Hans Gruberiga (Alan Rickman). Pantvangide ainsaks pääsemise lootuseks jääb kurjamite eest varjunud McLaine, kes alustab pealtnäha lootusetut võitlust hambuni relvastatud terroristidega.

TV3 Visa hing

25. detsember

“Jääaeg: jõulueri – mammuti jõulud” kell 16:30!

EESTI KEELES!
Kui Sid lõhub kogemata Manny perekonna reliikvia jõulukivi ja satub Jõuluvana pahade laste nimekirja, asub ta teele Põhjanabale olukorda parandama. Tegelikult muudab ta asjad veel hullemaks. Nüüd peab Manny kokku kutsuma oma eelajaloolise politseisalga ja päästma terve maailma jõulud.

TV3_JAAAEG_Ice Age

“Tuhkatriinu” kell 17:00!

Elas kord armas tüdruk nimega Ella, kelle kaupmehest isa abiellub pärast ta ema traagilist surma uuesti. Soovides isale igati toeks olla, võtab Ella nende kodus lahkelt vastu võõrasema, leedi Tremaine’i ning tolle tütred Anastasia ja Drizella. Aga kui isa ootamatult sureb, on Ella korraga armukadeda ja julma uue perekonna meelevalla all. Temast saab määrdunud riietes ja tahmase näoga teenijatüdruk, keda kutsutakse Tuhkatriinuks. Kõige selle peale võiks Ella hakata lootust kaotama, et elu veel kunagi paremaks muutuda võiks. Aga hoolimata võõrasema ja selle tütarde julmast käitumisest otsustab Ella talitada vastavalt oma ema viimasele nõuandele, “ole vapper ja lahke”. Ta ei anna järele meeleheitele ega põlga neid, kes teda halvasti kohtlevad. Aga ühel päeval…

“Papside lahing 2” kell 19:20!

Järgmine peatükk pühendunud isade Dusty (Mark Wahlberg) ja Bradi (Will Ferrell) pereelus rullub lahti jõulude eel. Vahepeal rahu sõlminud papside duo on leidnud sõbraliku mooduse oma isakohustuse ühiseks jagamiseks ning sünnib särav mõte korraldada kogu suurele kärgperele ühised uhked jõulupühad. Kutse võtavad vastu ka kauged külalised – vanaisad. Kuna rohkem erinevamad ühed vanaisad enam olla ei saaks, on probleemid kogu üritusse juba eos sisse kodeeritud. Dusty ülinõudlik ja karmikäeline macho-papa Kurt (Mel Gibson) ei salli silmaotsaski Brad’i ülevoolavalt tundelist, pehmeloomulist ja nunnutavat issit hr Whitakeri (John Lithgow). Nii on Bradil ja Dustyl vanameeste kantseldamise, jõulutunde loomise ja laste lõbustamisega käed-jalad tööd täis. Kas kogu kamp pikkadest pühadest ikka eluga välja tuleb, see selgub kinosaalis.

“Visa hing 2” kell 22:30!

Suur rahvusvaheline lennuväli saab terroristide mänguväljaks, kui detektiiv John McLaine haaratakse eluohtlikku kassi-hiire mängu. Washingtonis asuva lennuvälja on enda kontrolli alla võtnud eriüksus, mille liidriks on maniakaalne endine USA sõjaväe ohvitser. Nende plaan on kiire, julm ja geniaalne, kuid nad ei arvesta ühe asjaga – kui kohal on detektiiv John McLaine, ei lähe miski nii nagu kavatsetud.

26. detsember!

“Paddingtoni seiklused 2” kell 07:50!

TELEESILINASTUS!
Kriitikute poolt ohtralt kiitust saanud muhedast inglise huumorist pakatav koguperefilm räägib loo karust, kes seikleb Peruu džunglist Londonisse. Oma unistuste linnas kogeb Paddington ohtralt sekeldusi ning kohtab igasuguseid tegelasi, nii sõbralikke kui ka üldse mitte heasoovlikke. Kõike inglaslikku esindav karuke nimega Paddington on Briti lastekirjanduse üks tuntumaid ja armastatumaid tegelasi. Paddingtoni rongijaama ees Londonis, mille järgi karu ka oma nime sai, seisab tema auks püstitatud skulptuur.

“Alice imedemaal ” kell 12:05!

Tim Burton ja Walt Disney Pictures toovad vaatajani 3D maagilise loo 19. aastasest Alice´ist, kes naaseb jäneseurgu, kuhu ta noore tüdrukuna sattus ning kohtub oma lapsepõlve sõpradega: Märtsijänes, Tweedledee ja Tweedledum, Unehiir, Irvik Kass, ja muidugi Kübarsepp. Alice asub teekonnale, et leida oma tõeline saatus ja teha lõpp Punase Kuninganna terrori-valitsusele. Eestikeelses versioonis annavad oma hääle tegelastele Andrea Miku, Priit Võigemast, Evelin Pang, Taavi Eelmaa, Ivo Uukkivi, Tõnis Mägi, Indrek Ojari, Marika Korolev, Tambet Tuisk, Uku Uusberg, Maria Klenskaja, Egon Nuter, Aarne Üksküla, Mirtel Pohla, Jaan Rekkor, Margus Prangel, Anne Paluver, Anne Reemann, Veiko Tubin, Mari-Liis Lill, Hans Kaldoja, Kristiine Truu, Tõnu Piibur ja Erki Aule. Filmi eestikeelne versioon valmis helistuudios Orbital Vox.

“Suur ja kõikvõimas Oz” kell 16:15!

Maagilise ja fantaasiaküllase seiklusfilmi “Suur ja kõikvõimas Oz” lavastajaks on legendaarne režissöör Sam Raimi, kelle karjääri haripunktideks on “Ämblikmehe” triloogia ja kultusliku 1980. aastate õudusfilmi “Kurjuse raamat” 1. ja 2. osa. Seekord on Raimi loonud aga ääretult köitva ja suurejoonelise kogupere muinasjutufilmi, mis räägib kirjanik L. Frank Baumi poolt loodud armastatud tegelase Võlur Oz’i saamisloo. Kansase osariigi väikeses rändtsirkuses töötab kaheldava südametunnistusega mustkunstnik Oscar Diggs (James Franco). Oma järjekordsete pahanduste tagajärgede eest põgenedes lennutab maagiline keeristorm Oscari õhupalliga muinasjutumaailma nimega Oz. Saabudes arvab ta, et on leidnud jackpoti – rikkus, kuulsus ja kuningatroon justkui kukuvad talle sülle. Oscar, kelle hüüdnimeks samuti Oz, kohtub aga kolme nõiaga – Theodora (Mila Kunis), Evanora (Rachel Weisz) ja Gelinda (Michelle Williams) – kes sugugi ei usu, et tegu on suure Võluriga, keda kogu kergeusklik kuningriik oodanud on. Sattunud soovimatult silmitsi eepiliste probleemidega, mis Ozi kuningriiki ja tema asukaid varitsevad, peab Oscar nüüd välja selgitama, kes on tegelikult head ja kes pahad, enne kui on liiga hilja. Et päästa kuningriik kurjade jõudude käest, peab Oscar oma “võlurivõimed” proovile panema, kuid seda hoopis läbi illusiooni ja tehnilise leidlikkuse, kuni Oscarist saabki Suur ja Kõikvõimas Võlur Oz.

“Üksinda kodus 5” kell 19:35!

Finn Baxter kolib koos oma perega Californiast Maine’i uude majja elama. Finn arvab, et majas kummitab ning otsustab kummituste kinnipüüdmiseks lõksud üles seada. Kummituste asemel tulevad majja aga hoopis kolm röövlit ning kuna Finni vanemad on linnas, siis peab ta varastele koos oma vanema õega ise vastu astuma.

TV3_Yksinda kodus_5_Home AloneTV3

“Visa hing 3” kell 21:40!

Vahepeal on möödunud mitu head aastat ilma, et John McLane’i (Bruce Willis) oleks kistud ühessegi rahvusvahelisse intsidenti. Lootused rahulikule elule purunevad aga hetkel, mil linna haarab segadust külvavate plahvatuste abil hullumeelne kurjategija nimega Simon (Jeremy Irons), kes soovib just nimelt McLane’i osalemist tema peenes mängus, mille ebaõnnestumise korral lõhkeb suurlinna ühes koolis ülitugev pomm. Juhuse tahtel saab McLane endale vastumeelseks abiliseks Harlemi karmis elus karastunud Zeusi (Samuel L. Jackson).

27. detsember

“Igal jõulul on oma lugu” kell 16:45!

Otse-eestris kogemata jõule siunanud telenägu Kate Harper saadetakse North Dakota väikelinna, kus ta peab taasleidma oma jõulutunde. Selle käigus õnnestub tal lisaks ära leppida nii oma isa kui ka kolledžiaegse kallimaga.

“Visa hing 4” kell 21:00!

Legendaarseks saanud John McClane (Bruce Willis) peab seekord koos noore häkkeri Matt Farrelli abiga (Justin Long) astuma vastu Thomas Gabrielile (Timothy Olyphant), kelle kavandatud rünnak USA arvutisüsteemidele võib põhjustada suurt kaost terves riigis.

28. detsember!

“Jääaeg: Kokkupõrge” kell 19:35!

EESTI KEELES!
Osades (hääled): Anu Lamp, Lembit Ulfsak, Marko Matvere, Priit Võigemast ja paljud teised.
Scrati (Chris Wedge) pidevad katsed oma tammetõru kätte saada viivad selleni, et ta vallandab sündmuste laine, mille tõttu asteroidid Maa suunas tormavad. Kaos sunnib Mannyt (Ray Romano), Diegot (Denis Leary), Sidi (Ray Romano) ja nende peresid varjupaika otsima. Seiklushimuline nirk Buck (Simon Pegg) hoiatab neid, et tulemas võib olla massiline väljasuremine. Uut kodu otsides kohtuvad nad mitmete uute tegelastega ja külastavad eksootilisi paiku.

TV3 JAAAEG_Scrat ja pahkel

“Pahad emmed 2” kell 21:35!

TELEESILINASTUS!
„Pahad emmed 2“ on järg 2016. aasta filmile „Pahad emmed“. „Pahade emmede“ peategelased Amy, Kiki ja Carla kehastasid vabadust. Vabadust asju vussi keerata. Vabadust anda endast parim ja siiski äparduda. „Pahad emmed 2“ ühendab sellesama tõelise emaduse vaimu ja jõulupühad. „Pahad emmed 2“ toob meieni loo kolmest alahinnatud ja ülekoormatud emast, kes hakkavad vastu iga ema Super Bowli, jõuludega, kaasas käivatele raskustele ja ootustele. Nagu ideaalsete jõulude korraldamine poleks niigi raske, peavad emad sel aastal võõrustama ka enda emasid. Amy, Carla ja Kiki avastavad, mis on tegelikult jõuludel kõige olulisem, ning saavad oma emadega lähedasemaks.

29. detsember

“Hüvasti, Christopher Robin” kell 14:00!

TELEESILINASTUS!
Elulooline draama armastatud lastekirjanikust A. A. Milne’ist (Domhnall Gleeson) ja tema pojast Christopher Robinist, kelle leludest ammutas Milne inspiratsiooni Karupoeg Puhhi maagilise maailma loomisel. Christopher Robin, tema ema Daphne (Margot Robbie) ning hoidja Olive (Kelly Macdonald) on kõik rabatud nii lapsi kui täiskasvanuid liigutavate Karupoeg Puhhi raamatute ülemaailmsest edust.

“Visa hing 5: Hea päev, et surra” kell 22:00!

Bruce Willis naaseb ekraanile oma kõige ikoonilisema rolliga, kehastades taas kord John McClane’i – tõelist, luust ja lihast kangelast, kellel olemas vajalik oskustepagas ja suhtumine selleks, et mistahes olukorrast omal jalal võitjana väljuda. Sel korral on sõnadele tegusid eelistav New Yorgi võmm tõepoolest sattunud valel ajal valesse kohta, olles reisinud Moskvasse, et aidata oma poega Jacki (Jai Courtney), kellega tal pole viimasel ajal olnud just kõige soojemad suhted. Olukorras, kus nende kannul on pealtnäha terve Venemaa allmaailm ning kaalukausil pole midagi vähemat kui maailma päästmine, avastavad kaks põlvkonda McClane’i mehi, et nende üsna vastandlikud meetodid toimivad raskes olukorras võrdselt hästi. Nagu isa, nii ka poeg. Visadus on pärilik.