Jaanipäeval TV3s!

PÜHAPÄEVASEL JAANILAUPÄEVAL 23.06

TELEESILINASTUS! Mängufilm Teismeliste rannafilm 2

Tänapäevaseid teismelisi Macki ja Bradyt külastavad filmitähed Lela, Tanner, Butchy ja teised sõbrad filmist “Wet Side Story”.

 

Mängufilm Hiirejaht

Pärast isa surma saavad vennakesed Ernie ja Lars Smuntz (Nathan Lane ja Lee Evans) oma üllatuseks teada, et nende päranduse hulka kuulub vana lagunev villa, mida mõlemad peavad väärtusetuks. Nad eksivad. Tegu on arhitektuurilise meistriteosega, mis on väärt miljoneid. Pole vaja muud kui majas kiire remont teha ja see siis meeletu summa eest maha müüa. Vennad ei ole arvestanud aga ühe pisikese takistusega… Seni maja ainsaks elanikuks olnud väike ja väga visa hingega hiir ei mõtlegi majast lahkumise peale. Läheb lahti täiemõõduline sõda, mille käigus püüavad kaks täiskasvanud meest saada jagu pisikesest närilisest. Kes keda jahib, saab selgeks filmi vaadates.

 

KINO3: Mängufilm Kaldale uhutud

Chuck Noland (Tom Hanks) on FedExi spetsialist, kelle erialast ja isiklikku elu valitseb kell. Täna viib töö ta Moskvasse, järgmisel nädalal juba Lõuna-Ameerikasse, kusjuures sageli saavad nii Chuck ise kui tema pruut Kelly (Helen Hunt) sellest teada vaid veidi enne reisi algust. Kõik muutub päeval, kui mees leiab end peale lennuõnnetust ainsa ellujäänuna üksikul saarel. Saarel, kus pole märkigi tsivilisatsioonist ning kus ta peab alustama kõike nullist, teadmata, kas ta sealt kunagi ka minema pääseb. Haarav põnevusdraama, mis kandideeris kahele Oscarile – parima meespeaosa (Tom Hanks) ja parima heli kategoorias.

JAANIPÄEVAL 24.06

Mängufilm Kadunud õpsi jälil

Lexy on ärahellitatud plikatirts, kes kogu oma senise noore elu nautinud Manhattanil rikkale eliidile osaks saavaid privileege. Peast jalatallani Pradasse riietatud Lexy üks erilisi võimeid on aga lausa võimatutest kohtadest kuulujutte välja kangutada ning neid seejärel koolilehe kõmuveerule paigutada. Kui aga New Yorgi üks päevaleht avaldab tema tehtud pildi kooli õpetajatest, hakkavad asjad vägagi veidraks kiskuma – üks õpetajatest kaob jäljetult ning ühes oma töölisklassist pärit sõbra Jackiga asuvad nad müsteeriumit lahendama.

 

Mängufilm Vanad ja kobedad saavad jalad alla

Kodumaise menukomöödia kangelased Norm ja Mill (Henrik Norman ja Madis Milling) on raadiodiskorid, kes juhivad populaarset raadiokuuldemängu. Nende poolt jutustatav lugu räägib poissmees Väinost, kes pärast linnakodust ilma jäämist kolib maale talumajja. Kolimistöödes aitab teda lahutamatu vana sõber Valdur, aga ka viimase abikaasa Maie ning peretuttav Silvi. Tegelikult vajab Väino hoopis naist – kirglikku, õrna ja mõistvat… Kui tal viimaks õnnestubki oma tõelise armastusega kohtuda, peab õnneliku lõpu nimel sündmustesse sekkuma NATO.”Vanad ja kobedad” oli 2003. aastal vaadatuim linateos Eesti kinodes.

 

KINO3: Mängufilm Must luik

Nina (Natalie Portman) on baleriin, kes on kogu oma elu pühendanud tantsimisele. Ta elab koos teda fanaatiliselt toetava ema Ericaga (Barbara Hershey) New Yorgis. Kui lavastaja Thomas Leroy (Vincent Cassel) asub valima peaosalist oma uuele etendusele “Luikede järv” on Nina esimene valik. Kuid talle pakub konkurentsi uus tantsija Lily (Mila Kunis), kes on samuti märkimisväärselt osav. Roll nõuab tantsijat, kes suudaks olla süütu ja graatsiline Valge Luik, ning samas ka salakaval ja sensuaalne Must Luik. Nina sobib ideaalselt Valge Luige rolli kuid Lily on Musta Luige kehastus. Kahe tantsija omavaheline võistlus muutub veidraks sõpruseks ning Nina avastab oma tumedama külje, mis teda hoolimatult hävitama asub.