Hanna Martinson

„Su nägu kõlab tuttavalt“ uue hooaja üks osaleja on uus särav täht Saaremaalt, kelleks on „Must Alpinist“ filmist tuntud näitlejanna Hanna Martinson!

„Esimese emotsioonina valdas mind muidugi ääretu tänulikkus, rõõm ja õnnetunne, mis asjast aru saades muutus hirmuks, sest jõudis kohale see, millise vastutuse ma enda õlule sain – vastutuse televaatajate ees, kes tahavad saada head meelelahutust ja mina olen seal saates üks neist, kes seda nüüd pakkuma peab. Aga õnneks väljakutsed mulle meeldivad – need teevad elamise põnevaks. Ma olen valmis!“ kirjeldab Hanna oma õnnetunnet.

Hanna astub Eesti rahva ette üsna tundmatu tüdrukuna, kuid loodab siiski vaataja südame võita. „Ma saan aru, et veidi vähem tuntuna tuleb mul oma saates osalemist rohkem õigustada. Aga ega seda muudmoodi teha saa, kui olles ikka seesama inimene, kes enne seda saadet – siiras, humoorikas ja julge. Loodan, et jõuan saate vaatajatele nii-öelda kohale. Et nad mõistavad mu nalja, mu tõsidust ja mu kavatsusi üldiselt.“

Hanna erinevaid artiste parodeerida ei karda, kuid hirm on hoopis millegi muu ees. „Kõige rohkem kardan, et hindan oma võimeid üle. Olen alati olnud inimene, kellele meeldib endale suuri ja pealtnäha võimatuid eesmärke seada ja siis vaadata, kas ujun sellest kõigest välja või mitte. Seni olen enamasti kaldale jõudnud. Aga sellel hirmul on kaks poolt. Ühest otsast võin arvata, et suudan rohkemat, kui tegelikult võimeline pakkuma olen, kuid teiselt poolt vaadatuna ei ole mul kunagi olnud antud saatele sarnast kogemust ehk tegelikkuses ei pruugi mul olla aimugi, KUI võimekas ma olla võin. Üks on kindel – lihtsama vastupanu teed ma minna ei tahaks. Sellepärast soovin, et loosirattast tulevad artistid oleksid pigem väljakutset pakkuvad kui lihtsalt teostatavad,“ hoiab Hanna endale pöialt.

„Kindlasti tahaksin parodeerida mõnda tumedanahalist nais- või meeslauljat, ideaalis mõlemat. Vokaalses mõttes on mulle alati tundunud, et neile on rohkem antud, nende esinemistes on midagi nii graatsilist, hingeminevat ja sügavat. Oleks päris põnev kuulda, kui neile iseloomulikult ja lähedale üks noor heledanahaline tüdruk laulda suudab,“ ei karda Hanna endale piire seada.

Millised on aga Hanna lemmikud näosaate eelnevatest hooaegadest? „Mõeldes näosaadetes nähtud etteastetele, meenub mulle esimesena kohe Koit Toome paroodia Tiiust, Liis Lassi Maarja-Liis ja Ott Leplandi Stevie Wonder. Väga hästi tabatud ja mis peamine – meelt lahutavad!“ meenutab Hanna.

“Su nägu kõlab tuttavalt” 6. hooaeg on TV3 eetris pühapäeviti kell 19.30!

Kelleks Hanna saadete jooksul kehastunud on, näed siit:

8. saade KIESZA

Vaata esitust! Kiesza “Hideaway”

7. saade KIRI TE KANAWA

Vaata esitust! Kiri te Kanawa “Summertime”

6. saade DEMI LOVATO

Vaata esitust! Demi Lovato “Skyscraper”

5. saade ROZALLA

Vaata esitust! Rozalla “Everybody’s Free”

4. saade THEA PALUOJA

Vaata esitust! Thea Paluoja “Sinu juures”

3. saade BEE GEES

Vaata esitust! Bee Gees “Stayin’ Alive” / “Too Much Heaven” 

2. saade LITTLE RICHARD 

VAATA esitust! LITTLE RICHARD “Good Golly Miss Molly”

1. saade JENNIFER RUSH

VAATA esitust! JENNIFER RUSH “The Power Of Love” 

Jälgi meid Facebookis!

Jälgi meid Instagramis!