Elvise vlog – 3. postitus: Lillepoe telgitagused

Teisipäeviti kell 20.00 jõuab TV3 eetrisse uhiuus komöödiasari “Lillepood”! Tegu on väga humoorika sarjaga, milles löövad kaasa Ivo Reinok, Ago Anderson, Peeter Rästas, Marika Korolev, Lauri Nebel, Vello Janson, Andres Tabun, Alo Kurvits, Gerli Rosenfeld, Martin Algus ja Ergo Kuld.

TV3 Play videoblogija Elvis Liivamägi käis võttepaigal kohal ja vaatas, kuidas seal asjad täpselt käivad! Kes on peategelased? Kuidas näeb välja võttepäev? Vaata videost, mida räägivad peategelased ning mida huvitavat peale lillede lillepoes veel leidub! ;)

Uue kodumaise komöödiasarja keskmes on üks päris tavaline lillepood. Ago Andersoni osatäitja peab üleöö hakkama lillepoodi pidama, kuid see pole sugugi lihtne. Ivo Reinok mängib Kristofer Robinit, kes on elukutseline florist – kõik, mis ta vähegi tunneb ja armastab, on tegeleda oma elu armastusega – lillede ja taimedega. Teiste inimestega suheldes ta ei tunne end mugavalt ja on inimestes mõnes mõttes pettunud. Ta teab, et ta ei saa inimesi usaldada, aga alati saab usaldada taimi. Lillepoes hakkavad juhtuma humoorikad sündmused, mis hakkavad naerutama televaatajaid igal teisipäeval.

 

Vaata meie Facebooki!