Bert Pringi

„Su nägu kõlab tuttavalt“ uue hooaja üks osaleja on sarmikas laulja Bert Pringi!

Bert Pringi esimene suurem avalik ülesastumine oli võistlusel “Kaks takti ette” aastal 1998. Paljud inimesed tunnevad Berti ka säravate rollide järgi erinevates muusikalides või vokaaltehnikaõpetajana WAFis või G. Otsa nim. Tallinna muusikakoolis.

Bert toob näosaate uude hooaega kaasa kõvasti huumorit. “Uue hooaja eel on emotsioonid väga positiivsed. Ootan põnevusega, et saaks juba pihta hakata! Artiste, kelle tegemine on tõsine väljakutse, on kindlasti palju. Minu jaoks on kindlasti raskem teha mõnda hetkel edetabeli tipus olevat popartisti. Aga saatesse tulen eelkõige ikka tegema pigem lõbusaid numbreid.”

Kuidas näeb välja aga Berdi tööjaotus näosaate lauluõpetaja Maikeniga, arvestades, et teadmised Maikeniga on võrdsed? “Kuna me Maikeniga tunneme üksteist juba kõvasti üle 20 aasta – oleme koos õppinud G.Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis, Kopenhaagenis Complete Vocal Institute’is ja hetkel ka veel Tallinna Ülikoolis, lisaks oleme terve selle aja olnud parimad sõbrad ja viimased 13 aastat ka koos õpetanud, siis saate jaoks temaga koos lugude/artistide õppimine ja harjutamine on meile täiesti tavaline olukord. Õpingute ajal oleme me palju koos harjutanud ja kordamööda üksteist juhendanud,” ei näe Bert selles probleemi.

Bert ennast oma teooriateadmistega ja vokaalse võimekusega teistest paremaks ei pea. “Ma ei usu, et minu erialased teadmised mingi tohutu erilise eelise annavad, õhtu lõpuks on see eelkõige ikkagi maitseasi ja publiku/televaataja maitsest sõltuv,” arvab Bert.

Sel sügisel läheb Berdil kiireks, sest näosaatele lisaks on tal tükk tegemist erinevate projektidega. “Minu sügisene graafik on päris tihe! Lisaks näosaatele olen eriala- ja vokaaltehnikaõpetaja G.Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis, WAFis, esinen iga nädal Merineitsi Restorani Showprogrammis “Forever Young”, mida ma jagan Kalle Sepaga ja kus on laval veel ka Nele-Liis Vaiksoo ja Irina Haak ning ühtlasi laulan ka uues a capella vokaalgrupis OTHERS ja teen kaasa Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Kooli muusikalis “Desire”, mida mängitakse Salme Kultuurikeskuses! Tegemisi jätkub!” on Bert elevil.

Mlline näosaate esitus või osaleja on seni Berdile sügava mulje jätnud või meelde jäänud? “Eelnevalt on näosaadetes tehtud väga palju lahedaid ja lõbusaid numbreid, mõned mis hetkel meenuvad – väga meeldisid mulle Õed Sõnajalad – Lenna ja Saara, see oli ikka väga hea! Koit tegi väga lõbusa Tiiu Tulbi “Nukuke” ja ülivõimsa Andrea Bocelli finaalis ja Kallel oli väga ilus Georg Ots eelmise aasta finaalis!” meenutab Bert.

“Su nägu kõlab tuttavalt” 6. hooaeg on TV3 eetris pühapäeviti kell 19.30!

Kelleks Bert saadete jooksul kehastunud on, näed siit:

8. saade JUSTIN TIMBERLAKE

Vaata esitust! Justin Timberlake “Can’t Stop the Feeling”

7. saade VOLDEMAR KUSLAP

Vaata esitust! Voldemar Kuslap “Armastuse lugu”

6. saade THE TUBERKULOITED, SUMMER

Vaata esitust! The Tuberkuloited “Lilleke rohus”

5. saade ONU BELLA

Vaata esitust! Onu Bella “Ma võtsin viina”

4. saade DAGÖ / LAURI SAATPALU

Vaata esitust! Dagö “Muusik”

3. saade SAM SMITH

Vaata esitust! Sam Smith “Lay Me Down”

2. saade NICKI MINAJ

VAATA esitust! NICKI MINAJ “Anaconda”

1. saade HELI LÄÄTS

VAATA esitust! HELI LÄÄTS “Kaunid baleriinid”

Jälgi meid Facebookis!

Jälgi meid Instagramis!