AQVA SPA

AQVA SPA SPAA-PAKETT KAHELE „UNUSTAMATUD ELAMUSED“ PAKETI VÕITJA ON SELGUNUD!

Paketi võitis inimene, kelle telefoni kolm viimast numbrit on 469! Võtame Sinuga peagi ühendust! Palju, palju õnne!

AQVA SPA SPAA-PAKETT KAHELE „UNUSTAMATUD ELAMUSED“ PAKETI TARBIJAMÄNG KANALIS TV3, TV6 JA TV3 PLAY, periood: 18-31. AUGUST 2017 Tarbijamängu reeglid:

ÜLDTINGIMUSED

 1. Tarbijamängu reeglid on dokument, mis reguleerib AS TV3 ( registrikood 10014747) poolt korraldatava tarbijamängu põhimõtteid ja reegleid, mis on kõigile Tarbijamängus osalejatele kohustuslikud.

TARBIJAMÄNG

 1. Kampaania kestvus on 18.08.2017.a. – 31.08.2017.a. 
 2. Käesolev tarbijamäng on korraldatud AS TV3 (edaspidi Korraldaja) poolt kõigi TV3, TV6 ja TV3 Play (edaspidi Meediakanal) vaatajate vahel, kes on avaldanud soovi osaleda Tarbijamängus saates selleks sõnumi tasulisele lühinumbrile 15 156 märksõnaga „AQVA“.
 3. Sõnumi hind on 5 eurot.
 4. Auhind loositakse välja juhuslikkuse alusel kõigi sõnumisaatjate vahel.

TARBIJAMÄNGUS OSALEMINE

 1. Tarbijamängus osalevad üksnes vaatajad, kes on avaldanud soovi osaleda mängus. Nimetatud nõusoleku andmist loeb Korraldaja hetkest, mil Tarbijamängus osaleja on sõnumi saatnud.
 2. Tarbijamängus saavad osaleda täisealised vaatajad, kes on vähemalt 18 aastased. Kui osalevad alaealised isikud, siis loeb Korraldaja selleks vanema või eestkostja poolt antud nõusolekut. Kui vanemad ei soovi, et lapsed Tarbijamängus osaleks, on vajalik blokeerida vastav teenus mobiilioperaatori juures.
 3. Kampaanias ei või osaleda AS TV3 töötajad.

AUHIND JA LOOSIMISED

1.   Kampaania auhinnaks on 1 spaa-pakett „Unustamatud elamused“ kahele 2 (kaheks) ööks.

2.   Spaa-paketi väärtus on 690 eurot.

Pakett sisaldab:  

majutust sviidis 2 ööd; *

rikkalikku buffet-hommikusööki;

* piiramatut vee- ja saunakeskuse, ujula ja jõusaali kasutust;

* hõrgutavat kolmekäigulist õhtusööki paketimenüü alusel restoranis Fiore (kahel õhtul);

3 spaahoolitsust:

 • 60minutiline massaaž (Rootsi või wellness-massaaž või valguse ja soojuse maagia)
 • hoolitsus valikust: Pedix Classic jalgade hoolitsus 60 min või kütkestav korallisära näohoolitsus 60 min või näohoolitsus meestele 60 min;
 • lõõgastav õlavöötmemassaaž 30 min.

3.   Auhinna loosimine viiakse läbi AS TV3 asukohas, Peterburi tee 81, Tallinn.

4. Auhinna loosimiseks on moodustatud vähemalt 3 (kolme) liikmeline komisjon, kes võitja elektroonilise süsteemi alusel välja selgitab.

5. Välja loositakse üks spaa-pakett.

6. Loosimine toimub 1.september 2017.

7. Võitjatega võetakse ühendust telefoni või e-posti vahendusel hiljemalt 7 (seitsme) kalendripäeva jooksul pärast loosimise toimumist.

8. Teave loosimise tulemuste kohta avaldatakse AS TV3 internetilehel www.tv3.ee hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast loosimise toimumist.

AUHINNA VÕITJA

 1. Auhinna realiseerimiseks peab auhinna võitja olema vähemalt 18 aastane.
 2. Auhinna vastuvõtmisest teatamist loetakse ühtlasi ka loa andmisena Korraldajale kasutada Auhinna võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates jms. üritustel ilma võitjale selle eest lisatasu maksmata ning eraldi kokkulepet sõlmimata.
 3. Auhind ei kuulu väljastamisele, juhul kui Auhinna võitja ei anna tähtaegselt nõusolekut Auhinna vastuvõtmiseks.
 4. Auhinna üleandmine toimub isikut tõendava dokumendi alusel. Auhinna vastu võtmise õigsuse tõendamiseks peab võitja Korraldaja nõudmisel tõendama oma vastavust punktile 2.
 5. Tarbijamängu auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas, va. juhul, kui Auhind asendatakse teise samaväärse Auhinnaga Korraldaja otsusel.

VASTUTUS

 1. Tarbijamängus osaleja poolt Tarbijamängu tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (Tarbijamängu Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt edastatud kontaktandmetel jmt), mis ei ole tingitud kampaania Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Tarbijamängus osalejate auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

LÕPPSÄTTED

 1. Korraldajal on õigus teha Tarbijamängu reeglites muudatusi või täpsustusi, teavitades sellest üldsust läbi AS TV3 internetilehe www.tv3.ee
 2. Korraldajal on õigus katkestada Tarbijamäng ja jätta auhind välja andmata vääramatu jõu (force majoure) ilmnemisel, teatades sellest viivitamatult Tarbijamängus osalejatele massimeedia vahendusel.
 3. Korraldaja loeb vääramatuks jõuks asjaulu, mida Korraldaja ei saa mõjutada, ja mõistlikkuse põhimõttest lähtudes ei saa temalt oodata, et ta Tarbijamängu väljakuulutamise ajal selle asjauluga arvestaks või seda väldiks.
 4. Lisainformatsiooni Tarbijamänguga seotud küsimustes saab e-posti aadressil [email protected].
 5. Kõik Tarbijamängust tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele.
 6. Kõik pretensioonid seoses Tarbijamängu korraldamisega tuleb saata kirjalikult Korraldaja asukohta aadressil Peterburi tee 81, Tallinn, 11415 või [email protected].