51 küsimust Keili Sükijaineniga

Telemaailma kuumad telgitagused! Reporter Keili Sükijainen: „Staaridega olen suudelnud, kohvikus käinud ja Tinder matchinud – täitke ise lüngad!“

Adrenaliinirohke! Kas teadsid, et reporter Keili Sükijainen on oma roosasid käeraudu Tõnis Niinemetsa eest peitnud? Või et telemaailmas on päris mitu Eesti staari Keilile külge löönud? Või hoopis, et Keili sai modelliks vahetult pärast Tivoli “okserattalt” tulekut? TV3 Play püüdis kinni Keili vaid sekundid enne “Seitsmeste uudiste” otse-eetrit! Videos käime läbi uudiste kontorist, kus näeme Allan Muuki, Annely Adermanni ja teisi tuntuid nägusid. Näeme ära rikkalikku uudisteankrute kleidigarderoobi, puuderdame nina grimmitoas, vaatame üle ka eksklusiivse režiiruumi ja liigume otse kaamerate tagant kaamera ette ja otse-eetrisse!  

Kuna Keili on enne otse-eetrit kiirustamas, saab TV3 Play küsida temalt sõna otseses mõttes KÕIKE ja Keili vastab ausalt, isegi väga ausalt. Kellega staaridest tal on midagi “enamat” olnud? Millised mehed Keilile meeldivad ja mida ta meeste puhul üldse ei mõista. Kes on Keili unistuste intervjueeritav või lugu, mis on teda kõige rohkem liigutanud? Muuseas saame teada ka vastuse kõige googeldatumale küsimusele: kui pikk on Keili Sükijainen? 
Videos vabandab Keili ka Tanel Padari pruudi Kristeli ees, mille eest täpselt, vaata videost!