5 fakti, mida sa ei teadnud filmi „Üksinda kodus 2“ kohta!

Täna õhtul jõuab ekraanile „Üksinda kodus“ teine film, kus pere pesamuna Kevin avastab end hoopis üksinda suurlinnast New Yorkist. Paljulapseline McAllisteri perekond otsustab sedapuhku veeta jõulud päikselises Floridas, kuid lahkumiseelses segaduses leiab Kevin end hoopis lennukilt, mis suundub New Yorki. Poiss ei jää oma vanemaid aga võõras linnas taga nutma, vaid seab end tema taskusse jäänud isa krediitkaardi abil sisse luksushotelli sviidis. Jõulueelne New York osutub tõeliseks muinasjutumaaks, kuid seda idülli loodavad purustada Kevini vanad “semud” Harry ja Marv, kes on vanglatrellide tagant põgenenud ja otsustavad röövida mänguasjakaupluse sularahast pungil kassa.

Enne õhtust filmielamust loe ka neid 5 fakti, mida sa filmi kohta ei teadnud!

1. Macauley Culkin, kes mängis peategelast Kevinit, teenis rolli eest 4,5 miljonit dollarit. Sel ajal oli ta vaid 12-aastane.
2. Kevini hotelliarve filmis oli 967 dollarit, mille eest ta sõi šokolaadikooke, vanilje- ja maasikajäätist, kirsse, pähkleid, vahukomme, karamelli-, maasika- ja šokolaadisiirupit ja muud maitsvat.
3. Filmi nimi pidi algselt olema hoopis „Jälle üksinda kodus“.
4. Filmis näitleb ka Donald Trump, kes juhatab Kevinile hotelli fuajees teed.
5. Joe Pesci, kes mängis filmis ühte märga bandiiti – Harryt, ei naeratanud Macauley Culkinile võttel mitte ühtegi korda. Kui Macauley küsis – miks, vastas Joe, et kogu võttemeeskond hellitab niigi teda ja ta arvab, et Macauleyle meeldib, kui üks inimene seda ei tee.

“Üksinda kodus” on TV3 eetris viiel järjestikusel neljapäeval kl 20.00!