Laura blogi 1. postitus

Hei armsad ja kallid!

Ma olen niiiii mega giga super elevil oma päris esimese blogipostituse pärast! Eks iga algus ole raske, aga kindlasti ei jää see minu esimeseks ega viimaseks videoks! Mul on hea meel teada anda, et ma olen igati avatud suurepärastele pakkumistele nii kosmeetikafirmadelt kui ka kõikidelt teistelt eluks vajaminevate asjade tootjafirmadelt, sest kes poleks tasuta nänni üle õnnelik?

Esimeses postituses on mul hea meel tutvustada teile ka minu head sõbrannat Mišat, kes lendas peale väga ootamatult ja ebaviisakalt ning see polnud üldse niiviisi plaanitud. Pole hullu, sest Mišal vahetevahel tulevad pähe ka mõned pirnmõtted ning koos tegime väga naljaka challenge’i. Nooo jaaa… lõppkokkuvõttes olin ma isegi päris tänulik Mišale. Parem oleks, et nüüd telefon lakkamatult heliseb ja postkast kirjadest üle uputab, muidu hakkan Miša peal katsetusi tegema (loodan, et Miša seda ei loe).

Igatahes, mu imelised kallipaid, palun aidake mul minu unistus täita ja jõuda Eesti blogiauhindade jagamisele ning võita suuuur karikas, mis minu korterit kaunistama hakkaks ja millega palju selfisid saaksin teha. See oleks minu siiani kõige suurem saavutus ning seeläbi saaksin ka ilusatele ja rikastele kuttidele silma visata, et ma pole mingi mõttetu tibintobin, vaid ma olen elus sama palju saavutanud, kui nemad.

Selleks, et mu unistuse täitumist kaasa aidata, palun jagage, kommenteerige, laikige, rääkige sõbrannadele ja sõpradele mu ülimegagigavingest uuest videoblogist ning häshtäägige igal pool #laurablogi, et informatsioon jõuaks hästi kiiresti igale poole, eriti suurte firmade internetilehekülgedele. Mul oleks niiiii niiiii hea meel, kui aitaksite minul see blogikarikas võita ja oma unistus täide viia!

Kõikide fännide vahel lähevad loosi “Padjaklubi” väga vinged helkurid ja mega magusad suured šokolaadid:)

Kallistan teid hästi kõvasti,
Laura
[email protected]

PS! Kas “Padjaklubi” viimast osa ikka vaatasid? KLIKI SIIA!