Leplandi ja Puusepa „Õhtune vahetus“ esitleb eriprojekti „Päästjad“!

Alates esmaspäevast on „Duubel: Õhtune vahetus“ Andres Puusepa ja Ott Leplandi juhtida. Muu põneva hulgas võtavad vanad sõbrad ette eriprojekti ning lähevad appi Lasnamäe Päästekomandole.

Raadiojaama Star FM Hommikuprogrammi juht Andres Puusepp ning laulja ja muusik Ott Lepland lahutavad TV3 vaatajate meeli juba järgmise nädala viiel argiõhtul. Nii Ott kui ka Andres on elu esimeseks ühiseks otse-eetri nädala juhtimiseks valmis, oodates väljakutset elevusega. „Kindlasti pakub Ott kaassaatejuhina vennalikku tuge ning mina omakorda olen valmis Oti lauseid lõpetama,“ muheleb Puusepp.

„Õhtusesse vahetusse“ on oodata üllatusi, nalja, head muusikat ning üht väga põnevat eriprojekti – reportaaži Lasnamäe Päästekomando tööst, kus mehed ka ise kaasa lõid. „Vedasin sõbra reaalsesse ellu ning see, mida professionaalide kõrval kogesime, on rahvaga jagamist ja kaasa elamist väärt,“ kirjeldab Puusepp.

Seni on eriprojekti „Duubel: Õhtune vahetus“ juhtinud Synne Valtri ja Kalle Sepp, Brigitte Susanne Hunt ja Mart Sander, Kirsti Timmer ja Jesper Parve ning Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

„Duubel: Õhtune vahetus“ Andres Puusepa ja Ott Leplandi juhtimisel alustab TV3s esmaspäeval kell 19.25.