„Duubel: õhtune vahetus“ saab igal nädalal olema just selle kuulsa ja armastatud paari nägu, kes seda konkreetsel nädalal veavad.

„Duubel: Õhtune vahetus“ avanädala saatejuhid Synne Valtri ja Kalle Sepp

1. Mis teeb väljakutse „Duublit“ juhtida eriti põnevaks?

Kalle: Väljakutse teeb põnevaks see, et ma pole kunagi otsesaadet juhtinud.

Synne: Jah, põnev – vast lausa veidi hirmuäratavalt põnev on see, et eksimise ruumi just palju pole. Ka minul puudub otsesaate juhtimise kogemus, kuid eks kunagi on kõige jaoks esimene kord.

2. Mis on kaassaatejuhi parimad omadused?

Synne: Kalle parim omadus on see, et ta on professionaal – see ütleb kõik!

Kalle: Synne on kindlasti tänapäeva eluga rohkem kursis kui mina – seega tunnen ennast kindlalt.

3. Kui valite kolm sõna teie juhitava „Duubel: Õhtune vahetus“ iseloomustamiseks, siis mis need on?

Synne: Muusika, huumor, meeleolu!

Kalle: Põnev, põnev, põnev!

TV3 loovjuht Urmas Eero Liiv

Idee üllatada vaatajaid eriprojektiga „Duubel: Õhtune vahetus“ sündis lihtsalt. Kõik me teame, et tuntud inimesed on lisaks harjumuspärastele rollidele alati valmis värsketeks väljakutseteks, soovides end proovile panna ka uutes valdkondades. Olgem ausad – televisioonis otsesaate juhtimine on maiuspala ja väärtuslik kogemus igale inimesele, kes tahab telemaastikul midagi korda saata. Eks ole ju suurem osa telesaateid, kus kuulsused osalevad, enamjaolt salvestatud ega paku võimalust nn otse-eetri särinat tunda.

Ütlen kohe, et eriprojekti jaoks saatejuhte leida on imelihtne, sest TV3 juubeliaasta programmiga soovitakse rõõmuga seotud olla. Põhitrumbiks sai muidugi „Duubel“ ise, mis on üks kõige rohkem võimalusi pakkuv argiõhtusaade, mille formaat pakub rohkelt variante igasugu erilisi ettevõtmisi korraldada.

„Duubel: õhtune vahetus“ saab igal nädalal olema just selle kuulsa ja armastatud paari nägu, kes seda konkreetsel nädalal veavad. Paar toob kaasa oma ideed, teemad ja külalised, kuid lisaks sellele hakkavad külalis-staarsaatejuhid kindlasti ka päevakajalisusele reageerima. Nõnda pole imestada, kui nii mõnegi ministri või poliitiku intervjuu viib läbi tuntud muusik või meelelahutustegelane, kes seda tavaliselt kunagi ei tee. Seega on vaatenurgad ja lähenemised kindlasti väga intrigeerivad ning uudsed.

Veelkord – Õhtuse vahetusega liituvad saatejuhid on kõik väga tuntud ning saan juba avalikustada, et näiteks veebruarikuu esimese ehk eriprojekti avanädala juhtideks on Synne Valtri ja Kalle Sepp. Väga tore, et neil on ka varasem koostöökogemus TV3 eetris. Nimelt 2018.aasta kevadhooajal juhtisid nad üht TV3 kõige edukamat saadet „Rahvabänd“, mis mõjutas tollel ajal väga oluliselt Eesti muusikat, sest sellest saatesarjast kasvasid välja mitmed tänaseks ülipopulaarseks saanud bändid nagu kasvõi Väliharf või Nedsaja küla bänd. Nüüd, mil „Rahvabändist“ on möödas mitu aastat, toovad Synne ja Kalle selle saate eredamad muusikud taas rahva ette – igal veebruari alguse õhtul ongi  „Duublis“ külas üks bänd. Avasaates näiteks hakatakse kohe lõõtsa tõmbama.

Järgmiste saatejuhtidena näeb samuti absoluutselt Eesti kõige tuntumaid inimesi ja ühe lisavihjena saab märkida, et saate juhtimise võtavad üle ka populaarse reality kangelased – millisest tõsielusarjast käib jutt, see jäägu veel üllatuseks.

TV3 Grupi tegevjuht Signe Suur

Mul on väga hea meel, et äsja TV3 loovjuhiks saanud Urmas Eero Liiv on asunud põnevaid ideid innukalt realiseerima. Seoses TV3 juubeliaastaga on vaatajateni jõudmas palju head teleprogrammi ning „Duubel: Õhtune vahetus“ on esimene suurem eriprojekt, mis 6.märtsil 25-aastaseks saava TV3 juubeliaasta sisse juhatab.

TV3 loovjuhi positsiooni loomise eesmärk oligi tuua tiimi värske nägemus ja visioon ning uusi ideid, et laiendada meie vaatajaskonda veelgi. Urmas Eero Liivi tugevus on loominguline mõtlemine ja julge tegutsemine ning arvestades meie varasemat pikka koostööd, usun, et see annab kogu meeskonnale uue energia, mida on näha ja tunda ka kodudes läbi teleekraani. Kindlasti pakub TV3 vaatajatele jätkuvalt parimat meelelahutust. Ka ise ootan huviga, millega „Duubli: Õhtune vahetus“ üllatab, sest külalisaatejuhtide paare on otse-eetrisse jõudmas väga värvikaid.