VIDEO | Võsu Rannafestivali üks peaesinejatest Example saatis eestlastele tervituse

Juba sel nädalavahetusel, 28. ja 29. juulil toimuva Võsu Rannafestivali üks peaesinejatest Example saatis oma Eesti fännidele videotervituse.

“Ootan väga, et juba sel nädalavahetusel taas Eestisse tulla ja Võsu Rannafestivalil esineda. Veendu, et sul on pilet olemas ja kohtume juba seal!” ütleb Example oma videotervituses.

Example tegi oma esimese edetabelietteaste 2009. aasta septembris, kui ilmus “Watch the Sun Come Up”, mis oli esimene singel tema teiselt albumilt “Won’t Go Quietly”. Kolmandalt albumilt “Playing in the Shadows” pärinev singel “Changed the Way You Kiss Me” jõudis üle Euroopa mitmete edetabelite kõrgematele positsioonidele.

Võsul Rannafestivalil astuvad üles: Example (UK), Netsky (BEL), 5MIINUST, Terminaator, Shanon, Tanel Padar, A-Rühm, Clicherik & Mäx, Stefan, Merilin Mälk, Wateva feat m els & Elina Born, Villemdrillem, Kaw feat Karl Killing ja Púr Múdd feat Grete Paia.

Võsu Rannafestival on eelneva üheteistkümne aastaga kasvanud üheks oluliseks suviseks sündmuseks ning tänasel päeval on tegemist ka suurima rannafestivaliga Eestis. Läbi aastate on festivalilt läbi käinud pea kõik Eesti suurimad staarid ning laiast maailmast Rudimetal DJ, Burak Yeter, Inna, Alexandra Stan, Haddaway, Captain Jack, DJ Bobo, Sigma, Mr Belt & Wezol ja Dr. Alban.

Festivalipiletid on müügil Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Ticketeris. Samas on müügis ka telkla- ning VIP parkla piletid.

Sündmust korraldab Sky Management OÜ.

Kommentaarid puuduvad