Juba sel nädalavahetusel toimub suve oodatuim festival Beach Grind

Beach Grind
Beach Grind — FOTO: Pressimaterjal

Suve oodatuim festival Beach Grind toimub juba sel nädalavahetusel, 7.-8. juulil, Pärnu rannapargis. Festivalil astuvad üles Alan Walker (NOR), Alesso (SWE), Little Big (RUS), Luude (AUS), Tommy Cash, 5MIINUST, nublu ja paljud teised. 

Beach Grind avab mõlemal päeval oma väravad kell 17. Rahvast rõõmustavad sel aastal lausa kolm lava, millest kaks on juba festivali fännile tuttavad – pealava ning Grindi lava. Lisaks teeb festivalil debüüdi ka house -ja techno-muusikale pühendatud lava Villa Ammende hoovis. 

Beach Grind saab avalöögi 7. juulil ning esimese päeva peaesinejaks on Rootsist pärit produtsent ja DJ Alesso, kes rõõmustab festivali külastajaid pealaval. Alesso on electro-house-DJ, kelle avastas Swedish House Mafia liige Sebastian Ingrosso ning kellest sai karjääri alguses ka Alesso mentor. Nii sai noor produtsent võimaluse teha remikse Avicii, Swedish House Mafia, Devolutioni ja LFMAO lugudest. Tema hittide hulka kuuluvad lood “Calling (Lose My Mind)” Sebastian Ingrosso ja Ryan Tedder’iga, “Under Control” Calvin Harris’e ja Hurts’iga ning “If I Lose Myself” ühes OneRepublicuga, mis muuseas nomineeriti ka Grammy’le. 

Samal päeval astuvad rahva ette veel näiteks ka Acraze (USA), Tommy Cash, nublu, pluuto, Bedwetters, Wateva ja paljud teised. 

Laupäeval, 8. juulil on peaesinejaks Alan Walker (NOR). Sündinud Suurbritannias, kuid Norras üles kasvanud Walker jõudis muusikani läbi graafilise disaini ja programmeerimise ning produtseerima õppis mees YouTube’i õppevideote kaudu. Muusiku koostööde hulka kuuluvad sellised nimed nagu Bruno Mars, Miley Cyrus, Coldplay jpt. Walkeri üleilmseks läbimurdeks sai 2015. aastal välja antud lugu “Faded”, mis hoiab ka seitse aastat hiljem Spotify enim striimitud lugude nimekirjas kõrget kohta. Muide, sama loo muusikavideo on filmitud Eestis ning selles näeb tuttavaid kohti nagu Tallinna Linnahall, Rummu karjäär ja Paldiski linn.

Sama festivalipäeva kannavad veel ka Luude (AUS), Goodboys (UK), Little Big (RUS), Cartoon, 5MIINUST ja paljud teised.

Kommentaarid puuduvad