GALERII! Armastatud artistid ja värvikas seltskond: vaata, kes käisid Kapa Festivalil

Sellel nädalavahetusel, 18. juunil toimus Kohilas Tohisoo mõisapargis Kapa Festival. Päeva juhtis laulja ja saatejuht Robin Juhkental.

Festivali peaesinejana astus kuulajate ette legendaarne Mihkel Raud, kes esitas oma uue bändiga nii vanu Mr. Lawrence’i tuntumaid lugusid kui ka muusikat, mida Mihkel on kirjutanud teistele artistidele, sh Lennale ja Inesele. 

Lavalaudadel astus üles ka laulja Jüri Pootsmann, et tervitada Kapa Festivali külastajaid oma muusika ja uhiuue bändiga. Samuti esines üritusel Alika Milova, kes võlus televaatajaid oma võimsate esitustega mullu saates “Eesti otsib superstaari”.

Üritusel astus üles Minimal Wind – tänavusel Eesti Laulu konkursil kõrge teise koha saavutanud kollektiiv, kes seikleb oma muusikalisel teel nii R&B, popi kui ka indie-rocki radadel.

Kohilas esinesid ka rock-pundid Alabama Watchdog, Sk!ve ning Merwis, kellest viimane andis ühtlasi meeldejääva ja energilise kontserdi koos hiphop-kollektiiviga Viinerid.

Põneva kooslusena oli festivalil võimalik näha ja kuulda ka kohalikke lauljaid – Märten Männiste, Andreas Pall, Tiina Adamson ja Marten Põldmets – artistid, kes saavutasid oma tuntuse sarnaselt Alika Milovaga mulluses “Eesti otsib superstaari” finaalvoorudes.

Vaata meeleolukat galeriid üritusest!

Kommentaarid puuduvad