”Armastuse” seriaali osatäitja Oskar Seeman avaldas nipi, kuidas parandada murtud südant

Oskar Seeman
Foto: Silver Siilak

“Üks ja ainus” on uus TV3.ee saade, kuhu kutsume külla karismaatilised ja huviäratavad inimesed. Eksklusiivselt just “Armastuse” saate näitlejatega alustavas formaadis küsime “lõpeta-lause” stiilis küsimusi külalise varasemast elust, karjäärist, unistustest ja paljust muust. Seekord käis külas Oskar Seeman, kes muu hulgas avaldas nipi, kuidas parandada oma murtud südant.

TV3.ee uus saade avab ukse kuulsate inimeste minevikku, tulevikku ja igapäevaelusse. Vastustest selgub, et juba väiksena arvas Oskar, et temast saab kokk, kuna süüa meeldib talle teha. Samuti avaldas Oskar, et tema isa Sepo Seeman soovis, et temast saaks diplomaat.

Kuid vastustest selgub nii mõndagi muud põnevat. Ühtlasi rääkis noor näitleja, milline on tema unistuste roll teatrilavadel, mida tema jaoks armastus üldse tähendab ja kuidas armuvalus hakkama saada.

Vaata Oskar Seemani episoodi “Üks ja ainus” lähemalt siit.

Näita 2 kommentaari

Üle hulga aja on arreenil fantastiline inimene – OSKAR SEEMAN ON IMEILUS, INTILLIGENTNE KUUBIS JA RUUDUS, HEA INIMENE (olen hariduselt psühholoog, et sellest aru saada ilma maeitea, kui palju soola koos ärasöömisele), AUS JA VIISAKAS. Lisaks Sepo Seemanilt päritud imelahe huumorimeel!
IMETLUSVÄÄRNE NOORMEES KÕIGES!!!!

Vasta

Tere! Selline küsimus sulle,et kas sa päriselt ka armastad Sandrat päris elus? Muide ma armastan armastuse filmi!😽

Vasta