Üllatav! Värske suvebängeri teinud Clicherik & Mäx avaldasid põhjuse, miks nende lugu kannab nime “Pargi 6”

Clicherik & Mäx
Foto: Silver Siilak

TV3.ee saates “Värske peet” ehk fresh beat käisid seekord külas Clicherik & Mäx, kellel ilmus äsja täielik hittlugu “Pargi 6”. Kutid paljastavad värskes videos, kas nad päriselt ka Varroga pidu paneksid ja miks on loole pandud selline nimi.

“Pargi 6” räägib majapidudest, mis seal toimub ja kuidas seal vahel võivad asjad käest ära minna. Näiteks selgub, et üks poistest vanasti elas Pargi tänaval! “Igalpool on neid Pargi tänavaid – sealt tuli nimi. Ja miks kuus? Sest see kõlab kõige paremini,” jutustab Mäx. “Minu isa elas ka mitu aastat Pargi tänaval!”

Kes on aga see salapärane Varro, kellest poisid laulavad ja kas nad paneksid temaga pidu? “See on mu klassivend Varro… temaga küll mitte. Teda ei kutsuta isegi peole,” muheleb Mäx, jäädes oma vastusega igati poliitkorrektseks.

Vaata rohkem videost!

 

Värske peet” ehk fresh beat on TV3.ee uus loomingut täis videoformaat, kus käivad külas uue muusikaga välja tulnud karismaatilised artistid. Loomingust inspireeritud küsimustele vastates kastetakse keel vahepeal ka värskesse peedimahla, et rabavad vastused eriti raudselt lööks. 

Kommentaarid puuduvad