Tuntud räpparid avasid oma õrnema poole: armastus on see, kui sa teed asju, mis sulle ei meeldi

Kohver ja Fenkii
Foto: Silver Siilak

TV3.ee saates “Värske peet” ehk fresh beat käisid külas Fenkii ja Estoni Kohver, kellel ilmus ühine värske singel “Miks mitte?”. Meie panime noormehed proovile ja söötsime neile ette ootamatud olukorrad – sest miks mitte?

Mida teeksid mehed, kui neid kustutaks esinema Putini matustele? “Ei!” on Kohver esimese hooga resoluutne. “Või samas, matustele ikka läheks, hirnuks seal või esitaks seda, mida Ernesaks kirjutas. “Mu isamaa on minu arm”. Ja Ukraina hümni paneks ka otsa,” muheleb ta.

Mida aga arvata sellest, kui kummalgi tuleks osaleda “Poissmeeste peo” saates? “See on nagu kuus korda hullem kui “Rannamaja”,” leiab Kohver. 

“Armastus on see, kui sa teed asju, mis sulle ei meeldi, et teisel oleks okei olla,” filosofeerib Kohver. “Armastus on see, et kui sul on kaks õlu, millest üks on külm ja teine on soe ja sa annad selel külma õlle sõbrale, ise jood sooja.”

Mida teeksid poisid siis, kui peo lõppu ei mäleta ja toas on tiiger või millist lugu esitaksid nad Getter Jaani sünnipäevapeol?

Vaata lähemalt videost!

 

Vaata loo “Miks mitte?” muusikavideot SIIT!

Värske peet” on TV3.ee uus loomingut täis videoformaat, kus käivad külas uue muusikaga välja tulnud karismaatilised artistid. Loomingust inspireeritud küsimustele vastates kastetakse keel vahepeal ka värskesse peedimahla, et rabavad vastused eriti raudselt lööks. 

Kommentaarid puuduvad