Saatuslik kirikukatus! Grete Paia kohtus oma tulevase partneriga juba 10 aastat tagasi

Grete Paia

TV3.ee saate “Värske peet” uues episoodis avalikustus eriti huvitav ja veidi imelik asjaolu Grete Paia ja tema singlipartnerite kohta!

Äsja ilmus Grete Paial koos elektroonilist muusikat viljeleva duoga Púr Múdd singel “Ainult unustamiseks” – 20.aasta tagune Smilersi ja Hendrik Sal-Salleri aegumatu hittlugu, mis siiani oma unustamatu sünteka soologa eestlaste peas kummitab.

Artistid käisid tv3.ee saates “Värske peet” uuest laulust ja oma koostööst lähemalt rääkimas. “Ma saan aru, et need Salleri tekstid ikka kõnetavad. Alustasime sellega, et käime katused mööda ja nüüd on ainult unustamiseks,” sõnab Grete naljatledes.

Nimelt räägib Grete, et see oli rohkem kui 10 aastat tagasi, kui ta Oliveriga Kuressaare kiriku katusel kohtus. “Äike oli, suvine aeg ja nii me saime Oliveriga kunagi tuttavaks!” Kui paljude jaoks võib olla üllatav, et inimesi kiriku katustele lastakse, siis Kuressaare elanike jaoks on see tavaline. Mida noored aga kirikukatusel tegemas käisid, vaata järgi videost!

Jutust selgub veel, et laul oli valmis juba aasta aega tagasi “Suvel kasutasime ka ühel kontserdil seda lugu. See peaaegu toimis ja kõlas nagu päris,” kirjeldab Púr Múddist Oliver Rõõmus. Kuidas aga pöörduti Eesti muusikamaastiku legendi Hendrik Sal-Salleri poole, et loo õigusi küsida?

Selle loo puhul saime aru, et ei ole mõtet Hendrikule saata, et me siin mõtleme midagi teha.  Me teeme ta valmis, teeme ta nii hea kui vähegi saame ja siis saadame talle. Ja talle meeldis niiet läks hästi!” jagab võidukalt Oliver. 

Vaata lähemalt “Värske peet” uut episoodi siit.

 

Värske peet” on TV3.ee uus loomingut täis videoformaat, kus käivad külas uue muusikaga välja tulnud karismaatilised artistid. Loomingust inspireeritud küsimustele vastates kastetakse keel vahepeal ka värskesse peedimahla, et rabavad vastused eriti raudselt lööks.

Kuula ja vaata Grete Paia ja Púr Múdd singlit “Ainult unustamisekssiit.

Kommentaarid puuduvad