Reklaam sulgub sekundi pärast

Naer lausa pisarateni! Kristel Aaslaid: vahet pole, kui vana ma olen, ikka on see naljakas

Aaslaid ja DJ
Foto: Silver Siilak

TV3.ee veebisaates "Värske peet" ehk fresh beat käisid külas ansambli Gram-of-Fun liikmed Kristel Aaslaid ja DJ PhilGood, kellele esitasime rea küsimusi nende enda kohta.

09. juunil ilmus Gram-of-Funil uus lugu "5AM", mis on inspireeritud pikkadest õhtutest ja hilistest jutuajamistest, mis kulgevad varahommikuni välja.

Kristel avaldab, et kui on üks omadus, mida ta enda juures tahaks muuta, siis see oleks suhtlemine ja sõnumitele vastamine. "Kui asi ei puuduta bändiasju, siis ma olen kohutav asjadele vastamises," tõdeb ta. DJ PhilGood nõustub temaga ja lisab, et temal on keeruline leida aega oma pere ja sõprade jaoks, sest tema tööpäevad kattuvad tihtipeale nende vabade päevadega.

Mis on need teemad, millest kell 5 hommikul räägitakse? "Muusika. Ikka tulevad need peerunuuskarid välja ja hakkavad arutama, et milline on see õige muusika," naerab DJ PhilGood. Ka Aaslaid tõdeb, et jututeemad on tihti äärmiselt sügavamõttelised.

Rääkides aga totratest asjadest, mis naeru näole toovad, tõdevad Kristel ja DJ PhilGood justkui ühest suust: puuksud! "Vahet pole, kui vana ma olen, need on alati naljakad," naerab Aaslaid.

Vaata lähemalt videost!

Kuula lugu "5AM" SIIT!