Heleza ja An-Marlen pandi äärmiselt keerulise valiku ette: päriselt ei tea, kumb hullem on?!

Heleza ja An-Marlen
Foto: Kristofer Sakk

TV3.ee saates “Värske peet” ehk fresh beat käisid külas noored lauljannad Heleza ja An-Marlen, kellel ilmus hiljuti ühine singel “Igavesti”. Panime neiud proovile ja uurisime, mis on need asjad, mida tahaksid nad oma elus hoida igavesti.

Alustuseks avaldasid neiud, mis on nende kõige lemmikumad teleseriaalid, mida nad vaataksid igavesti. “The Office! Ma just lõpetasin 5. korda selle vaatamise,” õhkab Heleza. Lisaks meeldib talle tõeline laste lemmik Buratino. An-Marlen ise valiks kodumaise Ohtliku Lennu ja Gossip Girli.

Kui neiud peaksid igavesti vaid ühte päeva läbi elama, mida nad teeksid? “See on nii raske küsimus!” naeravad nad. Mõlemad tahaksid pigem puhata ja samas teha kõiki toredaid asju, mis neile väga meeldivad. “Me ei saa sellele vastata!”

Mis on need toidud, mida nad sööksid igavesti? Kas igavesti mustad hambad või pesemata juuksed?

Vaata Heleza ja An-Marleni ülejäänud vastuseid videost!

 

Kuula Heleza ja An-Marleni lugu “Igavesti” SIIT!

Värske peet” on TV3.ee uus loomingut täis videoformaat, kus käivad külas uue muusikaga välja tulnud karismaatilised artistid. Loomingust inspireeritud küsimustele vastates kastetakse keel vahepeal ka värskesse peedimahla, et rabavad vastused eriti raudselt lööks. 

Kommentaarid puuduvad