Egert Milder oleks valmis 5MIINUSEGA koostööd tegema: mulle meeldib pidutseda!

Egert Milder
Foto: Silver Siilak

TV3.ee saates “Värske peet” ehk fresh beat käis külas muusik ja laulukirjutaja Egert Milder, kellel ilmus värske singel “Jumped into the Water”. Meie panime laulja proovile ja söötsime talle ette ootamatud olukorrad – kas sa upud või ujud neist välja?

Kui Egert saaks ülesande riietada Anu Saagimit Kroonika peole, mida ta talle selga paneks? “Midagi seksikat, sellist mjäu-asja. Midagi kassiga seonduvat. Selline mjäu ja kurnjäu,” naerab ta.

Egert on hingelt väga suur gurmaan, ent ise ta suur kokkaja ei ole. Kui ta peaks ise restorani looma, tahaks ta eestlastele pakkuda ehtsat Tai toitu. “See oleks restoran, kuhu inimesed saavad tulla koos lastega ja klienditeenindajad tegelevad ka nende lastega! Vanemate seisukohalt hästi mugav, et saad lõpuks rahulikult süüa kahekesi,” tõdeb ta.

Kui kokku saaksid 5MIINUST ja Egert Milder, mis siis saab? Kas lugu tuleks rämmarist või pigem rahulikum? “Miks mitte! Mulle meeldib pidutseda. Ma olen kunagi väiksena räppi teinud,” mõtiskleb ta.

Kas Egert oleks valmis asendama Epp Kärsinit ja ise mõne koolituse läbi viima? “Tulge ja saate teada! Ega ei saa nippe avaldada, kui siis ainult raha eest,” naerab ta.

Mida teeks Egert koos Hispaania turistidega ja mida teeks ta siis, kui tema naine Piret peaks ootama kolmikuid?

Vaata lähemalt videost!

 

Vaata “Jumped into the Water” muusikavideot SIIT!

Värske peet” on TV3.ee uus loomingut täis videoformaat, kus käivad külas uue muusikaga välja tulnud karismaatilised artistid. Loomingust inspireeritud küsimustele vastates kastetakse keel vahepeal ka värskesse peedimahla, et rabavad vastused eriti raudselt lööks. 

Kommentaarid puuduvad