Uut tõsielusaadet juhtiv Kristjan Lüüs võrdlusest “Villaga”: meil on sisutihedam!

Värskes “TV3.ee reageerib” saates käis Karl-Gustavil külas uue tõsieluseriaali “Armastus võidab alati” saatejuht Kristjan Lüüs, kellega koos reageeriti legendaarsele tõsielusaatele “Lihtne elu”.

Uusimas saates vaatasid Karl-Gustav ja Kristjan ühe osa 2005. aastal ilmunud seriaalist “Lihtne elu”. Lisaks proovis Karl-Gustav uue saatesarja “Armastus võidab alati” kohta infot uurida, kuid oma saatejuhi debüüti tegev Lüüs jäi napisõnaliseks. “Kusjuures, ma väga ei saa rääkida sellest. Seal on väga väga palju asju plaanis, mida loodetavasti sisse läheb, aga mida ma saan öelda on see, et muidugi on kõige loogilisem seda “Villaga” võrrelda, sest “Villa” tehti ka palmi all, aga minu meelest on “Villa” pigem nagu “Rannamaja”. No, meil on natuke sisutihedam.”

“Lihtne elu” pakkus poistele palju nalja. Lisaks tunnistasid nad, et kui täna eksisteeriks taoline saade, vaataksid nad seda kindlasti. Karl-Gustav ja Kristjan tegid palju sarkastilisi kommentaare ja lausa lust on vaadata, kui palju nad saatest huumorit leiavad. Kristjan kommenteeris ka, et paljudes kaadrites oli fokusseeritud just tüdrukute kehadele, mitte näole või peale, et ikka kõik koduperemehed vaatama saada. Karl ei suutnud ära imestada, kuidas saates olevad neiud ei teadnud, mis on kompass.

Vaata poiste reaktsioone päises olevast videost ja kommenteeri, kas tahaksid näha reaktsiooni “Lihtsa elu” järgmisele episoodile!

Kommentaarid puuduvad