Kristel Aaslaid meenutas legendaarset rolli: õppisin, kuidas oma naiselik pool üles leida

Värskes “TV3.ee reageerib” episoodis vaatavad Karl-Gustav ja Kristel Aaslaid armastatud saatesarja “Padjaklubi” esimest episoodi. Lisaks räägib Kristel oma bändi äsja ilmunud singlist.

“Padjaklubi” jooksis Eesti teleekraanil 14. hooaega ja sai suureks lemmikuks nii väikestele kui suurtele. Karl-Gustav on värskes “TV3.ee reageerib” episoodis kutsunud külla just selle seriaali ühe vaatajalemmiku Kristel Aaslaiu, kes kehastas tegelast nimega Miša. 

Kristel tunnistas, et viimati vaatas ta “Padjaklubi” 9 aastat tagasi. Miša tegelaskuju saates oli pigem poisilik ja vähe naiselik, aga Kristel läbi kõigi aastate leidis sellest just oma naiselikkuse. “Ma olen alati öelnud, et Miša õpetas mulle hästi palju kuidas üldse oma naiselik pool üles leida.” Aaslaid meenutab, et noorena oli ta pigem samasugune, kus just veetis aega pigem poistega hängides ja usub, et temal ning Miša tegelaskujul on palju ühist. “Kui ma nägin, et pean sellist asja mängima, siis ma laenasin hästi palju käitumist ikkagi sellest, mis ma olen näinud pealt ja ma tundsin end mugavalt.”

Vaata viimast “TV3.ee reageerib” episoodi videost ja saa teada, mida Kristeli meelest näidati liiga palju!

“Padjaklubi” kõik hooajad on vaadatavad TV3play vahendusel!

Kommentaarid puuduvad