Keeleämber! “Rannamaja” Silver tellis Hispaanias toidu koos suguorganiga

“Ma läksin kohvikusse, et küsida vrappi kanaga. See naine vaatas mind niisuguse näoga ja ma sain aru, et ütlesin midagi valesti,” jagas Silver Meier “TV3.ee reageerib” saates oma Hispaanias juhtunud keeleapsakat. Karl-Gustav ja Silver vaatasid episoodi seriaalist “Eluga Hispaaniasse”.

Värskes “TV3.ee reageerib” saates on Karl-Gustav kutsunud endale külla Silver Meieri, kes kogus kuulsust “Rannamaja” ühe osalisena. Selles episoodis vaatavad noored “Eluga Hispaaniasse” seriaali, mis Saates rääkis Silver, et on elanud ka ise 4 kuud Hispaanias ning see oli tema parim suvi seal. Lisaks meenutas mees, et sai seal hakkama ka ühe piinliku keeleapsakaga.

“Ma läksin kohvikusse, et tahaksin öelda wrap con pollo (kanavrapp), kuid mina ütlesin wrap con polla. Need on suhteliselt sarnased sõnad – üks on “o”, teine on “a”. Kui me räägime nüüd “polla’st”, siis see on mehe suguorgan. See naine vaatas mind niisuguse näoga ja ma sain aru, et ütlesin midagi valesti,” meenutab Silver muheledes. “See on väga oluline, et teaksid seda sõna ja hääldust õigesti!”

Vaata lõbusat episoodi “TV3.ee reageerib” päisest ja “Eluga hispaanisse” reageeritavat osa artikli lõpust!

Vaata saadet “Eluga Hispaaniasse” TV3Play’st!

Kommentaarid puuduvad