“Kättemaksukontoris” tapjat kehastanud Monika Tuvi: abikaasa ütles, et ma olin nagu mina ise!

Sellel suvel on “Kättemaksukontori” fännidel põhjust rõõmu tunda, sest TV3 toob tagasi eetrisse legendaarse ja selle kõige esimese detektiividuo. Selle puhuks on “TV3.ee reageerib” esimesse saatesse saatejuht Karl-Gustav Kurnile külla tulnud Monika Tuvi, kes on ka ise selles sarjas näidelnud.

,,Ma saan alati sellest aru, et “Kättemaksukontori” vanad osad on tagasi eetris, kui lapsed hakkavad mind toidupoes jälitama ja sosistavad salaja: ,,Killer-killer!”” naerab Monika. Nimelt kehastas ta “Kättemaksukontoris” ühte legendaarseimat pahalast, Killerit, kelle ülesanne oli ära mõrvata sarja üks peategelastest.

,,Käteka detektiivid saavad alati kõigega hakkama,” sõnas Karl-Gustav, kui koos vaadati hetke, mil Monika Tuvi kehastatud tegelaskuju õnnelikult kinni nabiti. Igapäevaselt tantsutreenerina töötav Tuvi meenutas naljatledes seika, kus ta mees nägi teda tele-ekraanil vihane olemas ning sõnas, et Monika ei pidanudki seriaalis mängima, sest ta oli tema ise.

Vaata artikli päises olevast videost, kuidas meenutab Monika elu võtteplatsil ja kes on tema lemmik detektiivid läbi aegade!

Kommentaarid puuduvad