Triin Lellep tunnistab: armastan oma abikaasat, aga tulnukas Rohaani jutt on põnevam

Lauljatar Triin Lellep avaldas hiljuti avalikkust rapuanud raamatu, kus kirjeldab oma vestluseid tulnukaga ja tegemist pole sugugi mitte väljamõeldise, vaid päris elul põhineva teosega. Värskes "Taavi tahab teada" veebisaates uurib Taavi Libe, kes on see maagiline Rohaan, kellega Triin igapäevaselt suhtleb ja keda ta siis päeva lõpuks rohkem armastab - teda või oma abikaasat.

Ei ole just igapäevane, et keegi väidab avalikus ruumis, et ta suhtleb igapäevaselt tulnukaga. Triin Lellep just täpselt seda aga tegi ja pani oma loo ka raamatukaante vahele. Millest selline otsus ja julgus oma kogemusega avalikkuse ette tulla? "Mingi hetk käis klõps ära, et savi, mis inimesed arvavad! Ükskõik! Mind see info on aidanud, miks mitte sellega välja tulla? Nagu tulnukas raamatus ütleb - crazy good ehk natukene hullumeelsust on hea," usub Triin, kelle sõnul peeti geeniuseid nagu Einstein või Tesla peeti ka omal ajal hulludeks. "See on üks samm, et ma julgen rohkem olla mina ise. Inimesed hakkasid isegi rohkem avalikult arutama, kui ma oleks oodanud, aga ma poleks mitte midagi teistmoodi teinud. Minu arust see on äge!"

Triinu sõnul on tema vestlused tulnukaga ja tema raamat loonud juurde vaid positiivsust ning isegi skeptikud suhtuvad sellesse rõõmu ja entusiasmiga. "Kui me saame eesti rahvast panna naerma, raputada korraks ja tuua tavapärasest välja, siis see kõik on väga positiivne! Ma olin väga ettevaatlik sellega, mis seal raamatus on kirjas. Isegi sõja ja koroonavaktsiinide osas on tulnuka perspektiiv väga positiivne, ta isegi ei ütle, et meie valitsus on halb. Igale asjale on võimalik leida nii positiivne kui ka negatiivne lähenemine," selgitab Lellep. 

Tulnukas, kellega Lellep igapäevaselt läbi oma abikaasa suhtleb, kannab nime Rohaan ja ta asub meist 500 valgusaasta kaugusel. Nad ei kasuta suhtlemiseks raadiolaineid, vaid kanaldamist ehk maapealne inimene läheb transiseisundisse ja vahendab niiviisi infot. Raamatukaanel kujutatud tulnukas on sinine, ent Triinu sõnul Rohaan päris selline siiski välja ei näe, vaid on hoopis rohkem inimese moodi. Rohaanil on halli-valgetooni nahk, natuke suuremad silmad kui meil, juukseid tal pole, ta on 150cm pikk ja kannab sinist nanomaterjalist kostüümi. Vähemalt Triinu sõnul.

Triin ennustab, et 10 aasta pärast peaks toimuma esmakordne inimeste ja tulnukate omavaheline kohtumine. Seepeale uuris Taavi, et kas meie planeet üldse eksisteerib 10 aasta pärast, vaadates, kui palju sõjalisi konflikte meie ümber on, nagu näiteks Iisraeli ja Hamasi sõda. "Ma küsisin ka selle kohta ja sain vastuse, et see on imeline. Te teete kapid lahti ja lasete negatiivsuse välja ning otsustate, et te ei taha seda ja leiate rahu. Need inimesed, kes on sõjakeerises, kes kannatavad ja piinlevad, kõrgemal tasandil nad on valinud selle teekonna. Nad on tahtnudki seal olla ja see on tema oma panus, et transformeeruda. Tema (Rohaan) ütleb, et me oleme liikumas selles suunas, et see sõda ei hävita meid," jutustab Lellep rõõmsameelselt.

Taavi hinnangul on sellist tõdemust inimtasandil keeruline kuulata, ent Triinu sõnul on see hoopis rahustav. "Tulnukad ütlevad, et kui me hakkame kaasa tundma nendele inimestele - sellel on väga suur negatiivne allapanek. Kui me ütleme, et väga julge hing, et sa oled valinud sellise negatiivse kogemuse ja ütleme, et sa oled väga võimas ja tubli, see on palju positiivsem lähenemine sellele."

Saate lõpupoole esitas Taavi Triinule ka märksa isiklikuma küsimuse ja uuris, keda siis naine päeva lõpuks rohkem armastab - kas oma abikaasat või Rohaani. "Ma armastan Linust, aga ma ütlen päriselt, et Rohaaniga vestlused on nii põnevad. Ma pean tunnistama, et vahepeal ütlen Linusele, et ma tahan Rohaaniga rääkida, sest see on põnevam. Linus on natuke poisilikum ja Rohaan on mehelikum, aga see on ikkagi mu abikaasa ja ta lihtsalt vahendab seda informatsiooni. Ma armastan neid mõlemaid," naerab Lellep.

Kuidas saab Rohaani sõnul miljonäriks, miks jäi Triinu ja Linuse esimene vestlusõhtu katki ja mismoodi tulevikus lapsed sündima hakkavad, seda vaata juba saatest!

Loe ka intervjuud Triin Lellepiga!

Kommentaarid puuduvad