Reklaam sulgub sekundi pärast

Sneakerbeat I Põhja-Korea avaldab esmakordselt: see on põhjus, miks mul pole sotsiaalmeediat

Sneakerbeat 2.0

"SNEAKERBEAT" on Ballzy ja PWRi erisaade. 2.0 ehk teine hooaeg viib meid raadioruumist stuudiosse, kuid räägime inspireerivate artistidega, kes on silma paistnud oma ägeda karaketeri ja loomingu poolest. Esimeses saates on külas Põhja-Korea, kes on lennanud komeedina muusikataevasse koos 5MIINUSega.

Kui teised 5MIINUSE liikmed figureerivad erinevates projektides, siis võib olla on paljud täheldanud, et just Põhja-Korea hoiab pigem madalat profiili. ''Ma käin tänaval ringi ja keegi ei vahi, aga minult on küsitud restoranis, et ''Vabandage, kas te olete Korea, ma tundsin teid hääle järgi ära'', siis ma tegingi salmi, et ehk tunnete mind hääle järgi ära,'' avaldas Põhja-Korea.

Korea avaldab, et tal ei ole sotsiaalmeedia kontosid ja ta teadlikult ei otsi ka seda tähelepanu. ''See tähendab, et ma vaikimisi ei avalda arvamust läbi kanalite ja ei pane endast pilte üles. Ehk minust ei ole jäänud andmekeha, mis võiks anda aimu, et mul oleks midagi asjade kohta öelda. Mulle meeldib rohkem pigem nurgas elada, mitte seal keskel olla,'' avaldab muusik üllatava fakti.

"SNEAKERBEAT" saade ilmub igal neljapäeval TV3.ee portaalis ja käsitleme erinevaid teemasid - muusika, vaba aeg, natuke riietusest ja ketsidest ning vaimsest tervisest.

Vaata "SNEAKERBEAT" Ballzy ja PWRi erisaadet lähemalt siit.

 

 

Vaata Sneakerbeati esimest hooaega siit.

Kommentaarid puuduvad