SNEAKERBEAT I Elina Born: ma hakkan ülemõtlema ja seetõttu pigem väldin meediaga suhtlemist

Elina Born
Pilt: Silver Siilak

“SNEAKERBEAT” on Ballzy ja PWRi erisaade. 2.0 ehk teine hooaeg viib meid raadioruumist stuudiosse, kuid räägime inspireerivate artistidega, kes on silma paistnud oma ägeda karaketeri ja loomingu poolest. Kolmandas saates on kaunis ja säravl lauljanna Elina Born.

Elina Borni lauljakarjäär on kestnud 10 aastat, mis sai alguse saatest ”Eesti otsib superstaari”. ”Tegu oli väga kiire ajaga ja kõik toimus kuidagi hästi kiirelt. Õppisin ka vahepeal kosmeetikuks, et oma kätega osata midagi teha. Muusikuna sul ei ole lihtsalt igapäevaselt rutiini, mis tegelikult on ikkagi inimesele vajalik,” arvab Elina.

Lauljanna tunnistab, et on meedia osas olnud skeptiline ja tunneb, et see lausa aastatega hullemaks läinud. ”Ma tegelikult väldin meediaga suhtlemist, mitte et oleks midagi kohutavalt halba juhtunud. Tegelikult on mind hästi hoitud, aga vanusega on tulnud see, et ma kuidagi ka hullult põen. Ma hakkan ülemõtlema ja hoian siis pigem endasse,” avalikustas Born ja lisas, et ta oma isiklikest suhetest ning lähedastest ei taha ta üldse rääkida.

Ühtlasi rääkis Elina Born hobidest, unistustest ja vaimsest tervisest. “SNEAKERBEAT” saade ilmub igal neljapäeval TV3.ee portaalis ja käsitleme erinevaid teemasid – muusika, vaba aeg, natuke riietusest ja ketsidest ning vaimsest tervisest.

Vaata “SNEAKERBEAT” Ballzy ja PWRi erisaadet lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad