Reklaam sulgub sekundi pärast

SNEAKERBEAT I An-Marlen: ma nutsin dramaatiliselt ja mõtlesin, et ei taha kunagi enam muusikat teha

An-Marlen
Foto: pressifoto

“SNEAKERBEAT” on Ballzy ja PWRi erisaade. 2.0 ehk teine hooaeg viib meid raadioruumist stuudiosse, kuid räägime inspireerivate artistidega, kes on silma paistnud oma ägeda karaketeri ja loomingu poolest. Kolmandas saates on Eesti Laulul tuntust kogunud lauljatar An-Marlen.

An-Marlen sai 2022. aastal Eesti Laulult tuule tiibadesse looga ''Lõpuks muutub''. Samuti pälvis laulja möödunud aastal Raadio 2 aastahiti galal oma laulu "Golden" eest debüütauhinna.

Paljud arvavad, et tema artistinimi ongi tema pärisnimi. Kuid tegelikkuses on tegu alteregoga ja tema nimi on Ingel Marlen Mikk. ''Ma pidin artistina algselt olema üldse An, kui ma oma esimese tracki kunagi tegin, siis ma olin ära otsustanud ja mulle meeldis nimi Anna ning siis ma võtsin sealt pool silpi. Lisasin oma selle üles ja Spotify'st selgus, et see on ühe Soundcloud räppari Ani kasutaja all. Võtsin selle maha ja nutsin dramaatiliselt kuu aega ning mõtlesin, et ei taha muusikaga enam kunagi tegeleda,'' räägib ta naljaga.

Noor lauljatar mõtleski, et tegelikult on tal ka teine nimi, mis ei ole kunagi väga palju tähelepanu saanud. ''Ma lõingi sellise alterego, et Ingel on mu igapäevane mina, aga Ar-Marlen on siis artistinimi,'' selgitas lauljatar on artistinime tekkimise lugu.

Ühtlasi rääkis An-Marlen muusikast, riietusest, vaimsest tervisest ja paljust muust. “SNEAKERBEAT” saade ilmub igal neljapäeval TV3.ee portaalis ja käsitleme erinevaid teemasid – muusika, vaba aeg, natuke riietusest ja ketsidest ning vaimsest tervisest.

Vaata “SNEAKERBEAT” Ballzy ja PWRi erisaadet lähemalt siit.