reket vaimsest tervisest: teatud asjadega ei olegi võimalik üksinda toime tulla

Reket
Pilt: kuvatõmmis videost

“SNEAKERBEAT” on Ballzy ja PWRi erisaade. 2.0 ehk teine hooaeg viib meid raadioruumist stuudiosse, kuid räägime inspireerivate artistidega, kes on silma paistnud oma ägeda karaketeri ja loomingu poolest. Teises saates on külas räppar reket, kes räägib lähemalt muusika tegemisest, sekka ka riietusest ja vaimsest tervisest.

Räppar reket jagas, et teatud ajal sai elus just teraapiaga madalamaid perioode ennetatud. ”Kui tundsin, et tuleb pimedam aeg peale ja kontserdeid ka väga palju ei olnud, siis sai seda ennetatud. Vaimne tervis on nagu pea seest välja saamine ja paljude asjadega ei ole võimalik üksinda toime tulla,” avaldab reket.

Ta toob ka näite, et nii mõndagi saab oma heaolu nimel ka lihtsalt ära teha. ”See on siis mis iganes moel endorfiinide tekitamine, ehk trenni tegemine või lihtsalt õues olemine. Kindlasti vajab see ka teistsugust tuge ja eeltööd, et see enda jaoks meeldivaks muuta,” jagab ta.

“SNEAKERBEAT” saade ilmub igal neljapäeval TV3.ee portaalis ja käsitleme erinevaid teemasid – muusika, vaba aeg, natuke riietusest ja ketsidest ning vaimsest tervisest.

Vaata “SNEAKERBEAT” Ballzy ja PWRi erisaadet lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad