Reklaam sulgub sekundi pärast

reket meenutab ootamatut olukorda: mõtlesin, et miks kedagi ei tulnud

reket
Pilt: pressifoto

“SNEAKERBEAT” on Ballzy ja PWRi erisaade. 2.0 ehk teine hooaeg viib meid raadioruumist stuudiosse, kuid räägime inspireerivate artistidega, kes on silma paistnud oma ägeda karaketeri ja loomingu poolest. Sellel korral on külas räppar reket, kes räägib lähemalt muusika tegemisest, sekka ka riietusest ja vaimsest tervisest.

reket andis hiljuti välja oma kuuenda sooloalbumi ja sel puhul võrdles räppar esimese ning kuuenda albumi tulekut. ''Ma mäletan seda, et kui esimene album 2008. aastal välja tuli, siis toimus tuur Tallinnas Von Krahli baaris ja ka Pärnus. Mõtlesin siis, et huvitav, plaat tuli välja, aga miks kedagi ei tulnud kuulama, sest tuli justkui plaat. Täna on see maailm paratamatult selgemaks saanud, kuidas siis head asja teha,'' avaldab paljude lemmik.

Ta tõdeb, et selgemaks on saanud ka see, et turundus on väga oluline osa muusika tegemisest. ''Nüüd oli rahvas kohal,'' ütleb räppar naljaga, kes andis 6. mail välja enda plaadifirma alt kaua oodatud kuuenda sooloalbumi, mis kannab nime “Palun Puhka”.

Kuula reketiga “SNEAKERBEAT-i” osa lähemalt siit.