5MIINUSE liige Põhja-Korea avaldab oma helgema poole: olen just siis kõige õnnelikum

5MIINUSE Põhja-Korea
5MIINUSE Põhja-Korea

“SNEAKERBEAT” on Ballzy ja PWRi erisaade. 2.0 ehk teine hooaeg viib meid raadioruumist stuudiosse, kuid räägime inspireerivate artistidega, kes on silma paistnud oma ägeda karaketeri ja loomingu poolest. Esimeses saates on külas Põhja-Korea, kes on lennanud komeedina muusikataevasse koos 5MIINUS-ega.

Põhja-Korea ütleb, et on just siis kõige õnnelikum, kui ta on kodus ja miski ei vaeva tema hinge. ”Tihtilugu on nii, et mingi kohustus on täitmata ja mingi okas närib. See läheb veel suuremaks okkaks, kui jätad selle tegemata. Kui on asjad kontrolli all ja ei ole vaja kuskile rutata, siis on kõige parem,” avaldas Korea.

Korea rääkis ka, et tal ei ole sotsiaalmeedia kontosid ja ta teadlikult ei otsi ka seda tähelepanu. ”See tähendab, et ma vaikimisi ei avalda arvamust läbi kanalite ja ei pane endast pilte üles. Ehk minust ei ole jäänud andmekeha, mis võiks anda aimu, et mul oleks midagi asjade kohta öelda. Mulle meeldib rohkem pigem nurgas elada, mitte seal keskel olla,” avaldab muusik üllatava fakti.

Lisaks tuleb juttu ketsidest, vaimsest tervisest ja paljust muust. “SNEAKERBEAT” saade ilmub igal neljapäeval TV3.ee portaalis ja käsitleme erinevaid teemasid – muusika, vaba aeg, natuke riietusest ja ketsidest ning vaimsest tervisest.

Vaata “SNEAKERBEAT” Ballzy ja PWRi erisaadet lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad