Erkki Sarapuu analüüsis noori tõsielusaate osalejaid: ma kõlan nagu vanatädi, aga…

Erkki Sarapuu ja Sidni reageerivad kolmandale episoodile — FOTO: Kristofer Sakk
Erkki Sarapuu ja Sidni reageerivad kolmandale episoodile — FOTO: Kristofer Sakk

Järjekorras kolmandas "Kõike parema kaaslase" reageerimissaates on külas ei keegi muu kui esimese hooaja külaline, saatejuht ja lapsevanem Erkki Sarapuu! Saame näha siiraid üllatusi, vanakoolimehe harimist noorte slängis ja veel paljugi muud.

Sissejuhatust vaadates tõdeb Sarapuu, et tema ei mõista noorte tungivat vajadust oma vanavanematele pidevalt uusi asju tutvustada. "Laske vanavanematel rahus oma elu viimased päevad veeta! Ärge suruge neile üliuusi asju peale, nad on suure töö juba ära teinud," leiab ta.

Nalja tegi ka ühe osaleja pretensioon pakutava toidu osas. Nimelt väitis Sofi, et ta ei söö kala, ainult lõhet. "Halloo? Lõhe on ka kala!" ironiseerib Sarapuu.

Küsimusi tekitas ka õhtusöögiaeg, kui kogu seltskond ühise laua taha kutsuti, sest selgub, e see ei meeldinud noortele sugugi. "Kui ma nüüd mõtlen lapsevanemana, siis ma praeguses vanuses ei saakski enam muretseda. Nad on juba nii suured, et peavad vist ise hakkama saama," leiab Erkki.

Koška tituleerib end saates nartsissitiks, sest tal on portsjonide jaotamisega probleeme. Erkki sellega aga nõustuda ei taha. "Tundub, et ta on internetis käies igasuguseid toredaid sõnu ära õppinud, sest ma ei ütleks, et ta on nartsissist, vaid tal on lihtsalt tähelepanuvajadus! Klassikaline nartsissist ei käituks nii, et ta sellest igalpool räägib," usub Sarapuu.

Kellel soovitab Erkki "Kõige parema kaaslase" saadet vaadata ja kas noored on tema hinnangul siiski hukas?

Vaata lõbusat reageerimisvideot!

Et toidutegemist vaadates kõht korisema ei hakkaks, saatis MiniMelts stuudiosse laia valiku uusi väga erilise kujuga jäätiseid! Innvovaatiline tootmisprotsessiga jäätised on valmistatud värskest piimast ja koorest (va sorbetid) ning ei sisalda sünteetilisi lisaaineid, säilitusaineid ega taimerasva.

Siinkohal saavadki rõõmustada ka kõik veganid ja veganist saatejuht Sidni, kes leidis endale ülimaitsva sorbeti baasil tehtud laktoosi- ja gluteenivaba jäätise.

MINIMELTS – sinu unistuste jäätiseelamus!

"Parimad kaaslased reageerivad #kõigeparemkaaslane" uus episood juba järgmine teisipäev, ikka tv3.ee!

Kommentaarid puuduvad