Reklaam sulgub sekundi pärast

Abikaasad Triin ja Linus avaldasid suurima tüliallika oma suhtes: peaaegu tuli abielulahutus

TV3.ee uues veebisaates "Räägi välja!" käisid külas abikaasad Triin Lellep ja Linus Kordes, kes läbi lõbusate küsimuste oma suhte proovile panid. Muu hulgas tuli juttu ka sellest, mis neid kõige enam närvi ajab ning selgus, et on üks teema, mille üle kodus eriti tuliselt vaieldakse.

Uue veebisaate "Räägi välja!" kolmandas osas käisid külas lauljatar Triin Lellep ja tema abikaasa Linus Kordes, kes avasid läbi küsimuste oma suhte tagamaid. Kui Linus esitas küsimuse "Mis mind kõige rohkem närvi ajab?", oli Triinul kiirelt vastus võtta.

"Sind ajab kõige rohkem närvi filmiteemadel vaidlemine. Kui mina ütlen, et mulle ei meeldi üks või teine filmiidee, siis see ajab sind närvi!" sõnas Triin, millega Linus ka nõustus. Linus lisas, et tema väga usub oma filmidesse, aga Triin on skeptik ja läheb närvi nende mõtete peale.

Triin selgitab, et tema ei kannata Linuse ideid üldse ning kaalus ühe tüli puhul suisa abielulahutust. "Mulle ei meeldi õudusfilmid! Sellepärast on meil põhivaidlused, et mina ütlen, et see on nii labane, et kellelgi pea lendab või on mingid zombied. Ta tahtis teha filmi mootorsae koletisest, mille peale ma ütlesin kohe, et ei! Peaaegu abielulahutus, aga ei!" paljastab Triin, kuidas üks tüli eriti käest ära läks. "See ajab meid tülli! See on see, mis ajab teda närvi!"

Linus aga tõdes seepeale, et ka tema vahel kritiseerib Triinu ideid seoses filmidega, mis omakorda paksu pahandust tekitab. "Kui ma ütlen, et tema idee on halb ja pakun enda hea idee välja ja kui ta ütleb, et ka minu idee on halb, siis on tüli totaalselt majas ja mõlemad on väga närvis. Meie abielus põhiasi on filmid, mille üle me vaidleme!" avalikustab Triin.

Vaata täispikka veebisaadet "Räägi välja!" Triinu ja Linusega artikli päises! Kõiki "Räägi välja!" saateid saab vaadata TV3 Play keskkonnas.

"Räägi välja!" on uus ja kaasahaarav TV3.ee veebisaade, kus kaks Eesti kuulsust ja lähedast inimest panevad oma teadmised üksteise suhtes proovile. Kui hästi tuntakse üksteist, aitavad selgitada põnevad küsimused.