Mõne kuuga tundmatust noorest nimekaks lauljaks ja saatejuhiks sirgunud Maribel Vääna: mul pole isegi sõnu

Maribel Vääna
Foto: Silver Siilak

Superstaarisaatest tuntuks saanud Maribel Väänale avanes 2022. aasta algus võimalus asuda juhtima saadet “Naabrist parem”. Sel kolmapäeval jõudis projekt lõpule uhke finaalsaatega ning finaali telgitaguseid tutvustab Maribel ka oma blogi neljandas episoodis.

“Mul pole isegi sõnu, ma olen reaalselt väga õnnelik, et ma sain sellise meeskonnaga ja selliste inimestega koostööd teha,” tunnistas Maribel. 

Blogis teeb saatejuht kõigi osalistega intervjuu ning selgitab välja, milline on osalejate jaoks saate kõige meeldejäävam hetk ning millise naabri majas sooviksid osalejad ise elada. 

Episoodi lõpus avaldab Maribel, milline on aga tema plaan. “Ma abielluks Kirke ja Anderi majas. Ma koliks oma perega Reio ja Johanna majja, ja ma teeks lapsi tüdrukute majas. Ja siis muidugi et minu lastel oleks värviline elu ja üldse kuidagi hästi palju positiivsust elus, siis ma paneksin nad Kasekesete majja elama, eraldi,“ ütles Maribel.

Vaata lähemalt “Maribeli blogist”:

Maribel Vääna on lauljanna ja saatejuht, kes alustas hiljuti videoblogi TV3.ee portaalis. “Läbi liikumise enesekindlaks!” – see on Maribeli moto ja kostub kõigist episoodidest mingil moel läbi. Mida põnevat järgmiste kuude jooksul toimuma hakkab, saad jälgida tv3.ee ja TV3Play.ee

Kommentaarid puuduvad