Reklaam sulgub sekundi pärast

Tohoh! Merilin Mälk avaldas tuntud Eesti laulja, kelles ta pettuma on pidanud

Merilin Mälk
Foto: Kalev Lilleorg

Maribeli blogis käis külas Merilin Mälk, kellega vastati põletavatele küsimustele. Muuhulgas avaldas Merilin Mälk, kes on see tuntud Eesti laulja, keda ta väiksena fännas ning palavalt armastas, kuid kelles täiskasvanuna pettuma pidi.

Kuna viimasel ajal on üks Maribeli peamistest vabaaja tegevustest discgolfi mängimine, kutsus ta Järve discirajale oma väga hea sõbranna ja samuti superstaari saate 3. koha Merilin Mälki endaga kaasa.

“Läbi liikumise enesekindlaks!” on Maribeli moto ja kuna liikudes peab ka palju vett jooma, saatis Akvile Eesti Maribelile testimiseks nende PH8 mineraalvett raja kõrvale keha kastmiseks.

Seekordne ülesanne oli läbida discgolfi rajal kolm korvi ning iga korvi sees on kaks ümbrikku tüdrukute nimedega. Kes enne disci korvi saab, küsib vastasmängija käest terava küsimuse.

Kui ei taheta vastata, ootas tüdrukuid pits, mille sees oli vägagi ebatavaline toidukombo. Kuna pits hirmutas osalisi nii väga, vastati kõigile küsimusele! 

Blogi episoodis saab teada näiteks, mis on see üks patt, mida siiani Maribeli oma vanemate eest varjas, Merilin avaldab tõe enda ja Andrei Zevakini suhte lõpu kohta ning avaldas tuntud lauljanna, kelles ta pettunud on. 

Vaata lähemalt videost:

Kommentaarid puuduvad