Maribel Vääna avaldas saladuse, mida on kiivalt vanemate eest varjanud: nüüd tuleb draama

Maribel Vääna

Ilmunud on Maribeli blogi kaheksas osa, kus seekord saab avalikuks mitu vägagi kiivalt hoitud saladust nii Maribeli enda kui ka ühe tuntud lauljanna kohta.

Kuna viimasel ajal on üks Maribeli peamistest vabaaja tegevustest discgolfi mängimine, kutsus ta Järve discirajale oma väga hea sõbranna ja samuti superstaari saate 3. koha Merilin Mälki endaga kaasa.

“Läbi liikumise enesekindlaks!” on Maribeli moto ja kuna liikudes peab ka palju vett jooma, saatis Akvile Eesti Maribelile testimiseks nende PH8 mineraalvett raja kõrvale keha kastmiseks.

Seekordne ülesanne oli läbida discgolfi rajal kolm korvi ning iga korvi sees on kaks ümbrikku tüdrukute nimedega. Kes enne disci korvi saab, küsib vastasmängija käest terava küsimuse.

Kui ei taheta vastata, ootas tüdrukuid pits, mille sees oli vägagi ebatavaline toidukombo. Kuna pits hirmutas osalisi nii väga, vastati kõigile küsimusele! 

Uues blogi episoodi saab teada näiteks, mis on see üks patt, mida siiani Maribeli oma vanemate eest varjas, või kes on see tuntud laulja, kelles Merilin Mälk pettunud on.

Vaata lähemalt videost:

 

Maribel Vääna on lauljanna ja saatejuht, kes alustas hiljuti videoblogi TV3.ee portaalis. “Läbi liikumise enesekindlaks!” – see on Maribeli moto ja kostub kõigist episoodidest mingil moel läbi. Mida põnevat järgmiste kuude jooksul toimuma hakkab, saad jälgida TV3.ee ja TV3Play.ee

Kommentaarid puuduvad