Reklaam sulgub sekundi pärast

”Villa” Frank vastas Desiree vürtsikatele küsimustele alasti stseeni kohta: ma ei uskunud, et kõik nägid seda

Desiree ja Frank
Desiree ja Frank — FOTO: Pilt: Silver Siilak

Vürtsika “Kuumav suu Desireega” uus episood on kohal ja sellel korral on külas tõsielusaatest “Villa” tuntud Frank. Etteruttavalt võime öelda, et just Frank võitis vängete kastmete väljakutse ja avaldas tõsielusaate kohta nii mõnegi skandaalse detaili.

Kolmandas episoodis ütles Annabel Frankile, et ta on kontrolliv. ''Ma ise ei ütleks seda. Ma ei mõista, kuidas selline mulje jäi. Me oleme sellest Annabeliga rääkinud ja see on olnud ikka teemaks,'' mõtiskles Frank.

Tähelepanelikud vaatajad võisid näha esimeses ''Villa'' episoodis intiimset kaadrit. ''Ma ei uskunud alguses, et kõik nägid seda. Ma ei häbene ka midagi, me tegime seda nii palju seal ja ma imestan, et sellest nii vähe sisse jäi. See on normaalne ja ei ole, mille üle häbeneda. Inimesed reageerivad sellele rohkem kui mina,'' sõnas Frank.

Franki sõnul oli talle ''Villasse'' minnes üks hirm. ''See oli üks mu kõige suurematest kartustest, et seal on inimene, kes on mulle vastukarva. Tiim tegi hea inimeste valiku ja ma suhtlen kõikidega tänaseni,'' sõnas Frank, et tema jaoks keegi häiriv karakter ei olnud, pigem häiris mõne inimese käitumine.

Vaata kogu episoodi lähemalt siit.

Näita 4 kommentaari

Mina kutsuksin järgmisena Kaido! :)

Vasta

Ma kutsuksin järgmisena Arlese

Vasta

Arles

Vasta

Arles

Vasta