Rannamaja-Oskar paljastas, miks temast tegelikult narkodiiler sai: elukaaslane survestas mind seda tegema…

oskar
Silver Siilak

Veidi enam kui aasta tagasi vanglast vabanenud Oskar Süvari rääkis Desiree blogis avameelselt sellest, kuidas ta narkootikumide küüsi sattus ning ta elukaaslane teda diileriks olema sundis.

Oskar istus üle aasta vanglas selle eest, et tegeles süsteemselt illegaalsete narkootikumide vahendamisega. Nüüd on Oskar otsustanud detailidest enam mitte saladust teha ning kõik otse ja ausalt ära rääkida.

“Kuumav suu Desireega” paljastabki Oskari kõige varjatumad saladused ning muuseas saab vaadata, kuidas peavad Desiree ja saatekülaline vastu kõige tšillisemate kastmete väljakutsele.

Oskar tunnistas saates, et suhe tema endise elukaaslasega oli toksiline ning ta kannatas vaimse vägivalla all.

“Ma korrutasin endale, et kui ma tahan edukat suhet, siis ma pean kannatama inimese terrorit,” meenutas Oskar. Suhte ajale praegu tagasi vaadates tõdes mees, et tegelikult oleks ta pidanud lihtsalt oma asjad pakkima ning ära minema selle inimese juurest. 

Mehe sõnul oli ta narkootikumidega seotud juba varasemalt, kuid narkootikumide vahendamisega tegelema hakkamist survestas elukaaslane, kes ise igapäevaselt ka narkootikumidega tegeles. “Ma tundsin, et ma pean selle inimese jaoks kõik tegema ja see oli üks osa sellest,” tunnistas Oskar.

“Ma arvan, et kui ma selle inimesega koos ei oleks olnud, siis ma ei oleks elu sees sellisele asjale jah öelnud,” rääkis Oskar. 

Vaata lähemalt videost, mis oli kõige hullem asi, mis Oskariga vanglas olles juhtus ning miks peab ta samas vanglat ka oma päästerõngaks:

Kommentaarid puuduvad