Reklaam sulgub sekundi pärast

Desiree Mumm pani Koit Toome proovile: see võtab lausa pisara silma!

Foto: Silver Siilak
Foto: Silver Siilak

Väljas on värske Desiree blogi episood ''Kuumav suu Desireega'', kus on külas tema eeskuju muusikamaastikul ja sõber Koit Toome. Just Koit Toome on terava toidu armastaja ja seega esitas Desiree talle väljakutse, kas ausalt vastata küsimustele või ergutada oma maitsemeelt terava kastmega.

Desiree Mumm pani nii mõnegi küsimusega Koit Toome proovile. Nimelt, uuris Mumm, et kes on kõige tüütum inimene, kellega Koit Toome on pidanud koostööd tegema. ''Eks ma siis pean võtma jälle terava kastmega chipsi,'' ütles Koit Toome küsimusele mitte vastates. 

Kuid Koit Toome avas tagamaad, miks ''Verona'' Eurovisiooni lauluvõistlusel põrus. ''Ega kindlat vastust kunagi ei tea. Ma arvan, et üks väga suur põhjus oli lavastus ja kogu produktsioon. See on pikem teema. Kui ma kunagi oma eluloo raamatu kirjutan, siis sellest tuleb kindlasti eraldi peatükk. Me oleme kõik kurvad, et see Eurovisiooni esitus üle võlli läks. Kuulasime liiga palju teisi ja lasime ennast liialt mõjutada,'' avaldab Toome.

"KUUMAV SUU DESIREEGA" on Desiree blogi erisaade, kus kutsume külla terava toidu armastajad ja esitame neile väljakutse: kas ausalt küsimustele vastamine või oma maitsemeelte ergutamine aina teravamate kastmetega. Kastmete valikus tuli appi hotsauce.ee e-pood.

Vaata kogu episoodi lähemalt siit.

 

“Armastuse” seriaali näitleja, Eesti Laulu poolfinalist ja Tiktokis sotsiaalsete eksperimentidega kuulsust kogunud noor artist viib TV3.ee vlogides blogipidamise uuele tasemele. Desiree keskendub naiselikkusele, vaimsusele ja sotsiaalsetele eksperimentidele. Püsi lainel ja tule kaasa Desireega!