Reklaam sulgub sekundi pärast

Vihikulehele kirjutatud müügileping ei päde! Taavi meenutab Jõgevamaa kummalist korterisaagat

„Märgatud Eestis“ seitsmes hooaeg on ajalugu ning kuna saadetesse mahtus palju põnevat ja meenutamist väärivat, tasub teha väike ajalootund ja möödunut meenutada. Näiteks tuli nii televaatajatele kui ka Taavile endale üllatus, et üks huvitava nimega koht on Eestimaal tõepoolest olemas.

Taaviga võttis ühendust noormees Mairot, kes tõdes ootamatut seika, et ta ei tea, kas tema korter üldse kuulub talle. Kuuldust enamgi üllatas Taavit Mairoti väide, et korter asub Saksamaal.

Taavi meenutas, et tema esialgne vastus Mairotile oli, et saade keskendub Eestile ning paraku ei võimalda ressursid Saksamaale kohale lennata. Seepeale tegi Mairot Taavile geograafiatunni, mille käigus selgus, et Jõgevamaal on Saksamaa-nimeline küla! „Kohale ma läksin ja mis seal salata – ei ole ma seniste saadete jooksul kunagi pidanud naabrite uksele koputama sellise küsimusega, et alumine naaber tahab teada, kas tema korter on üldse tema oma või ei ole.“

Naabrite lõplik sõnum oli see, et noormees võib korteris elada küll, aga ainult sel juhul, kui ta suudab ma käitumist parandada. "Olgu see käitumine kuidas on, aga järelduskohti selles loos on üksjagu, mida tasuks meil kõigil meelde jätta. Esiteks, kui keegi väidab, et ta müüb teile korteri ja kirjutab vihikust välja rebitud paberile volituse, mille järgi te peaksite olema selle korteri omanik...mis seal salata, teil läheb väga hästi, kui teid pole sellest korterist välja tõstetud aga korter ametlikult siiski teile ei kuulu," selgitas Taavi.

Lisaks soovitas saatejuht võimalik kinnisvarahuvilistel järele uurida, kas ostuhuvi tekitavas hoones on üldse võimalik seaduslikult korterit soetada. "See maja oli justkui õhus, korterid kuulusid kellelegi, aga maja karp ei kuulunud. Mairot oli päris keerulises situatsioonis. Muide, selles loos tahtis Mairot ka leida elukaaslast…vot kahjuks ei olevat siiamaani leidnud," ütles Taavi.

Pärast saate eetrissejõudmist on loos nähtud Mairoti endine elukaaslane ja tolle praegune ämm majast lahkunud ning kolinud Jõgevale. See tähendab, et Mairot on suures majas üksi ning vaevleb külmal talvel suure häda käes. Kuna teistes korterites elanikke pole, siis on tal väga keeruline üksi maja soojaks kütta.

See polnud aga ainus kinnisvarateemaline lugu praeguses „Kaadri taga Taaviga“ episoodis.

Mis põnevat veel kaadri taga juhtunud on? Seda vaata juba videost!

Kõiki "Märgatud Eestis" saateid on võimalik vaadata TV3 Play keskkonnast.

Kommentaarid puuduvad