Meeleolukas päev! Taavi Libe meenutab: olime võtte keskel korralikult purjus…

Taavi Libe
Taavi Libe — FOTO: Silver Siilak

Ilmunud on järjekordne meeleolukas veebisaade "Kaadri taga Taaviga", kus saatejuht Taavi Libe paljastab mahlakaimate “Märgatud Eestis” lugude sünnilood.

“Kaadri taga Taaviga” erisaates võetakse luubi alla kõige mahlakamad ja värvikamad lood, mis televaatajate ette jõudsid ja saatejuht Taavi Libe räägib lähemalt, kuidas need päriselt sündisid.

Näiteks paljastab Taavi, et Võru linnas elavat Vellot külastades oli tal tõsine hirm, et jääb oma mikrofonist ilma. "Vello võttis hoogu ja hakkas sülitama mikrofoni poole! Tegelikult ta sülitas teisele poole, aga videost on näha ka, kuidas ma korralikult vehin seal," meenutab saatejuht.

Raplamaal elavad mehed kutsusid Taavi enda poole, et kurta oma tõsist muret: nimelt ahistavad ühte neist tüütud telefonimüüjad ja saadavad neile lõpmatuseni pakke. Õnneks sai lugu ka lahenduse ja kõige tipuks kingiti saatejuhile võileivagrill! "Ma olen sellega ka võileibu teinud. Aitäh, see töötab väga hästi!" ütleb Taavi.

Möödunud sügishooaja ilmselt üks värvikamaid lugusid leidis aset ühe paarikese vahel, kus naispoolt ähvardas kodutuks jäämine ja seetõttu lootis ta leida eluaset oma kallima pool. Küll aga polnud nende omavahelised suhted just kõige paremad ning nägelemist ja vastastikku süüdistamist oli omajagu. "Mulle meeldib, et eesti mees on ikka kange mees: kui kutsutakse ootamatult televisioon kohale ja tema armastatu teda mõnitab telekaamerate ees, ta ei tee sellest sugugi välja! Ta on valmis selle sõimu ärataluma, et tõestada oma armastust," jutustab Taavi. Kuigi saates pandi ka pulmakuupäev paika, siis nüüd on selgunud, et õigel päeval läks meespool ilusti perekonnaseisuametisse, siis naine jättis siiski ilmumata.

Ühtlasi meenutab Taavi südikat talumeest Arvet, kelle puhul oli pea võimatu ette ennustada, mis täpselt saama hakkab. "Filmimise käigus me viisime külalistele pudeli šampust, siis Arve sellest ei hoolinud ja tõi tagatoast välja konjaki. Võtte käigus me jõime selle konjaki ka ära, muuhulgas ta pakkus ka kaameramehele ja igakord, kui me üritasime keelduda, siis ta ütles, et "Kui sa ei võta, siis sa mind ei austa!" Pean tunnistama, et me olime päeval korralikult purjus, kui see võte ühele poole sai," paljastab Taavi.

Vaata Taavi lõbusaid meenutusi videost!

Täname ka "Kaadri taga Taaviga" veebisaate sponsorit, kelleks on Kliitorirehvid!

Näita 3 kommentaari

TAAVI ON LAHE KUJU.
EDU SULLE IGAL JUHUL.

Vasta

Arvega tahaks isegi viina võtta…Taaviga on mõni koks juba tehtud.😀

Vasta

Huvitav, kuidas Taavi saab rahvale rääkida midagi praeguseni Võru majast, kui saatest siiani pole rohkem kontakte olnud. Vellol pole mingeid sidevahendeid, ei internetti ega telefoni. Muutusi on olnud aga nii lihtne on ju kogu telepublikule midagi väita. Saate usaldusväärsusele põnts. Arvetega Vellol pole kunagi kõik korras olnudki. Saate järel maksis ära mingi osa, järgmisel päeval ise seda mäletamata. Juba on uued võlad peale tekkinud.

Vasta