Kaamera tuli kinni panna! Südikas kauboi jootis “Läbi suve Taaviga” võttemeeskonnale konjakit

Meeleolukas veebisaates "Kaadri taga Taaviga" paljastab saatejuht, kuidas legendaarne kauboi Arve, kes on ka varasematest saadetest tuttav, nad keset päist päeva konjakist purjakile jootis.

"Võtte käigus on operaatorile alkoholi ikkagi pakkunud ainult Arve ja täpselt seda sama tegi ta ka meie aastavahetuse saates. Me jõime kolmekesi ära natuke alla poole liitri konjakit. Sedapuhku läks nii, et enne Arve meid minema ei lasknud, kui pooleliitrine konjak oli tühi. Kuna see oli võttepäeva keskpaik, siis ma pean tunnistama - see, mis edasi sai, oli väga väga keeruline!" meenutab Libe suvist võttepäeva, kui kauboi Arve neile konjakiklaasid pihku surus.

"Ühel hetkel me panime kaamera kinni ka, sest kui sa istud seal kivi juures ning pits pitsi järel läheb, siis kõike ei pea ka üles filmima. Miski võib jääda ka saladuseks," ütleb Libe ja lisab, et ühel hetkel hakkas Arve teda suisa norima.

Selline jooma survestamine Taavile aga ei meeldinud. "See pole tegelikult viisakas. Kui te kuhugi seltskonda satute ja sunnite kedagi jooma, siis see pole viisakas. Tuleb jääda tugevaks ja mitte sellistele sundlustele alluda," manitseb Libe.

Vaata "Kaadri taga Taaviga" täispikka episoodi artkli päisest ja saa teada, millised põnevad seigad suviste võtete käigus veel aset leidsid!

Vaata ka klippi saatest "Läbi suve Taaviga", kui võttemeeskond Arvet külastas!

Toona kommenteeris Taavi, et üheskoos õpiti töötegemist. “Arve näitas oma viinavōtukivi, mille testimiseks tōi pool liitrit konjakit. Kuna enne ta minema ei lasknud, kui pudel oli tühi, siis oli järgmine vōte päris väsitav,” ütles saatejuht.

Kuidas konjak maitses siis? “See polnud just mu lemmikmark, aga austusest vōōrustaja vastu olin viisakas. Arve on suurepärane ja helde vōōrustaja,” kinnitas Libe.

Kommentaarid puuduvad