Avameelne intervjuu! Ada Nelke paljastas tõe oma Instagrami piltide kohta: ma ei eita, et olen kaks eri inimest

Väljas on värske Desiree blogi episood, kus on külas TV3 tõsielusaatest "Rannamaja" tuntuks saanud sisulooja Ada Nelke. Ühiselt tehakse üksteisele kinnisilmi meiki ja võetakse ette kõige põletavamad teemad, sealjuures ka sotsiaalmeedia.

Desiree meenutab, kuidas ta nooruspõlves imetles Instagrami modelle ja mõtles, miks ta ise selline välja ei näe. Tegelikkuses on nende imekaunite fotode taga tihtipeale ränk töötlemine, filtrite kasutamine ja oluprotseduurid. Kui autentne on Ada Instagrami sisu?

"Paratamatult  ei  näe me  välja  sellised,  nagu  Instagramis. Ükski  mu pilt  ei  lähe  ülesse  ilma  facetune’ita ja ilma kõigi  asjade  töötluseta. Instagram on mu portfoolio. Instagram  peab  olema  midagi,  mis  on  silmale  ilus  vaadata," tunnistab Ada. 

Ada tunnistab ka, et töötles aastaid oma ninaotsa väiksemaks ja huuli suuremaks. "Ma ei eita, et ma olen kaks eri inimest videotel ja piltidel," räägib ta, vihjates oma Youtube'i kanalile, kus jagab realistlikke vloge oma tegemistest.

Jutud aetud, taaselustasid Ada ja Desiree ühe eelmise kümnendi populaarseima väljakutse - silmad kinni meigi tegemine teineteisele. Et neiudel meiki tehes mugav oleks, lasi Desiree PuskuPuskul valmistada kaks ülimugavat kott-tooli, millel meigi väljakutse ajal on mõnus istuda, selga toetada - kas see ongi uus ja mugavaim meigitool? Kui õueilm juba peale päikesevõtmise ka lugeda lubab, tõstab Desiree toolid terrassile ja naudib vabas õhus keskkonnakindlaid PuskuPusku toole.

Vali välja ka oma lemmik PuskuPusku toolid nende kodulehelt, Facebookist või Instagramist, kuna vaatajatel on võimalik ka Pusku toole endale võita, sest TV3Play FB kanalis läks lahti LOOSIMÄNG, mille auhinnaks 200 € kinkekaart!

Võitja selgub 07.07.2022!  

Vaata šokeerivalt ausat vestlust videost!

 

“Armastuse” seriaali näitleja, Eesti Laulu poolfinalist ja Tiktokis sotsiaalsete eksperimentidega kuulsust kogunud noor artist viib TV3.ee vlogides blogipidamise uuele tasemele. Desiree keskendub naiselikkusele, vaimsusele ja sotsiaalsetele eksperimentidele. Püsi lainel ja tule kaasa Desiree suves!

Kommentaarid puuduvad