Naiste kohta leviv vastuoluline müüt viis Epp Kärsini hämmingusse: kes on seda öelnud?

Epp Kärsin
Foto: Silver Siilak

TV3 Play uues saates “5 müüti” käis külas koolitaja Epp Kärsin, et tuua päevavalgele tõde selle kohta, millised arusaamad naiste ja seksi kohta leiavad kinnitust ning millised levinud müüdid vajavad ümberlükkamist.

Epp Kärsin on tänaseks koolitanud kümneid tuhandeid inimesi ja aidanud eestlastel seksuaalelu puudutavates teemades teadlikumaks saada. Epu sõnul on ta kuulnud mitmeid müüte, mis on seotud naiste ja seksiga ning millest enamikul tõepõhja all ei ole. 

Müüt ”Naised ei taha seksida nii palju kui mehed” ajas Epu lausa hämmingusse. “Kes on öelnud seda, et naised ei taha seksida nii palju kui mehed?” küsis Epp üllatunult.

Naise sõnul julgeb ta vastu vaielda ja selle müüdi vabalt kummutada. “Tahavad küll, aga naised tahavad lihtsalt head seksi. Ja kui see seks on väga kehv, siis loomulikult naised ei viitsi selle mõttetusega tegeleda,” tõdes Epp. 

Epu hinnangul on üldjuhul naistel ka ühiskonnas väga suur reeglistik, mistõttu väga paljud naised ei julge välja näidata, et neile seks tegelikult meeldib. 

Vaata lähemalt videost, milliseid teisi müüte seoses naiste ja seksiga Epp kummutas:

Kommentaarid puuduvad