Margus Vaher meeste kohta levinud müüdist: absoluutselt lükkan selle ümber

Margus Vaher

TV3 Play uues saates “5 müüti” käis külas kirjanik Margus Vaher, et tuua päevavalgele tõde selle kohta, millised arusaamad meeste ja seksi kohta leiavad kinnitust ning millised levinud müüdid vajavad ümberlükkamist.

Margus Vaher on kirjutanud mitmeid raamatuid meeste ja suhete teemadel. Ta on avaldanud raamatud “Tee mehe südamesse”, “Kuidas armastada naist?” ja “Aga miks mehed sellised on?”. Lisaks on ta aastaid koos Jesper Parve ja Eero Spriidiga teinud interaktiivset etendust “Mida mehed tegelikult tahavad?”. 

Müüt, et enamik meestest ei vaja eelmängu ega hooli sellest, vajab Marguse hinnangul kindlasti ümberlükkamist.

Mehe sõnul on eelmäng ühe armatsemise lahutamatu osa ja sellega saab näidata naisele, et temast ka tegelikult hoolitakse. 

“Ilma eelmänguta on see nii nagu, võtta kitarr kätte, teda mitte häälestada ja hakata kohe rokkima. Aga palju ilusama ja harmoonilise tulemuse saad sa siis, kui sa timmid enne selle kitarri mõnusalt häälde ja siis hakkad ilusat muusikat mängima,” rääkis Vaher.

Marguse hinnangul on eelmäng oluline iga mehe jaoks, kes oma naisest hoolib. 

“Kui ikkagi võtta endale partner voodisse, kellega vallatleda, siis ei ole vaja olla selline nartsisist, et oma partnerile mitte seda tähelepanu anda, vaid kui juba partneriga midagi ilusat voodis korda saata, siis võiks keskenduda nii temale ning endale ja siis sellisele ühisele hingamisele, voolamisele,” arvas Margus.

Vaata lähemalt videost:

Kommentaarid puuduvad