Margus Vaher kummutab meeste kohta levinud arvamuse: see on täielik nonsenss

margus

TV3 Play uues saates “5 müüti” käis külas kirjanik Margus Vaher, et tuua päevavalgele tõde selle kohta, millised arusaamad meeste ja seksi kohta leiavad kinnitust ning millised levinud müüdid vajavad ümberlükkamist.

Laialt on levinud müüt, et mehed on naistesse kiindunud vaid füüsilise atraktiivsuse pärast. Margus lükkab aga selle müüdi raskusteta ümber, sest tema arust pole sel mingit tõepõhja.

„Et mehi aeg-ajalt süüdistatakse selles, et nad on nii välimuse peal väljas ja tahavad naist ainult seksi eesmärgil, see on täielik nonsenss (mõttetus – toim),” tõdes Margus ning arvab, et see on elus pettunud inimeste arusaam.  

“Naisenergia annab mehele mingid tiivad –  mingi dimensiooni, mingi energeetilise laengu -, mida mees üksinda ei saaks. Ta nagu magnet, millel on üks külg olemas ja ta vajab seda teist külge, et tõmbuda,” selgitas mees. 

Margus tahab uskuda, et paljud mehed siiski mõistavad seda, mida naine tegelikult mehe elule juurde annab. „Minu meelest on väga ilus ütlus, et mees võib ehitada maja, aga naine teeb sellest kodu.”

Vaata ka teisi meeste kohta levivaid müüte videost:

Kommentaarid puuduvad