TV3.ee saates “5 müüti” käis külas Jane Alop, kes töötab Põhja-Eesti regionaalhaigla psühhiaatriakliinikus psühholoogina ning tegeleb inimestega, kellel on probleeme alkoholitarvitamisega. Jane tõi päevavalgele tõe selle kohta, et tegelikult on naiste puhul alkoholiga seotud probleeme palju keerulisem ravida. ”Naiste ravi on vähem tulemuslikum, sest naised ei tunnista, et see on probleem ja nad pöörduvad abi saamiseks palju hiljem kui näiteks mehed. Inimese aju jaoks tähendab see seda, et mingit harjumust on hoitud kaua aega ja ümber õppida on raskem. Naiste alkoholi tarvitamist soodustab emotsionaalne valu, mida nad proovivad alkoholiga kustuda,” sõnas ekspert. Vaata lähemalt videost, kas inimesel võib olla eelsoodumus alkoholismiks ning kas lahjade alkohoolsete jookide tarbimine on süütum kui kange alkoholi joomine.
Enn Ellandi 1 aastat tagasi Karsklase jutt, tegelt on inimenekärakat pruukinud puu otsast allatulemisest peale ja natuke varemgi … Vasta
Karl-Gustav Kurn ja Kirsti Timmer — FOTO: Instagram/TV3 TV3.ee Seltskond Tuntud sisulooja pööras oma elus uue lehekülje tänu Kirsti Timmeri soovitusele: süda on kodus!
Maailmakuulus Hollywood Boulevard šokeeris USAs tuuritanud Merle Palmistet. — FOTO: TV3 TV3.ee Seltskond Merle Palmiste sai kuulsal Hollywoodi tänaval šoki: see oli räpane ja seal oli palju kodutuid!
"Stuudio" pani staarisaate finalistid karaoket laulma. — FOTO: Kuvatõmmis videost TV3.ee Stuudio uudised Humoorikas video! “Stuudio” pani staarisaate finalistid karaoket laulma
Luisa Rõivas kohtus Eesti juurtega NASA astronaudiga. — FOTO: TV3 TV3.ee Seltskond KLÕPSUD | Luisa Rõivas kohtus eesti päritolu NASA astronaudiga: olen ka ise Kuul käinud!